Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Meg buktam 7. osztályban földrajzból. És most bajban vagyok. Ezt a sok olvasni valóz nem tudom meg tanulni egyszerre. Valaki. volt már ebben a cipőben? És ha igen akkor segít nekem?

2018. jún. 29. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
Tanulj. Van mėg időd a pótvizsgáig. Ne legyėl lusta. Ennyi a titka. Az olvasásban, az olvasott dolgok megėrtėsėben ki segítsen?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. jún. 29. 17:45 Privát üzenet
Oszd be és kész. Csak zsenik tudják egyszerre megtanulni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. jún. 29. 17:57 Privát üzenet
Tanulni, tanulni, tanulni.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. jún. 29. 18:27 Privát üzenet
Persze, én segítek neked. Mit tanuljak meg helyetted?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. jún. 29. 20:13 Privát üzenet
Nem egyszerre kell megtanulni, év közben semmit sem csináltál? Amúgy meg a helyesírást sem ártana gyakorolni kicsit, nyelvtanból nem buktál meg?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. jún. 30. 15:01 Privát üzenet
darkmemelord nevű felhasználó válasza:

Véletlenül szeretem a földrajzot, szóval még nem voltam ebben a cipőben, de ha jól tudom akkor a 7. es földrajz anyag az abból áll, hogy végigveszitek a kontinenseket. Meg ilyesmi. Szóval a lényeg az hogy próbáld meg beosztani és felbontani az éves anyagot több részre, és mondjuk minden héten egyet megtanulsz. És az utolsó héten még egyszer átnézed az egészet. És a szabadidődben néha csapd fel és olvasgasd a tankönyvet. Ha sokat olvasol belőle, lehet hogy észre se veszed, de egy idő után belemegy a fejedbe:). Sok sikert

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. júl. 17. 18:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nálatok is vannak ilyenek az osztályban? Gyászgeneráció.
Jelenleg Katona-Infó tagozaton vagyok,9. Osztályban (az infón belül programozást értek) és katonai pályán nem szeretnék tovább tanulni, programozással meg szeretnék foglalkozni,...
Megbuktam földrajzból 7-dik osztályban. Mit tegyek?
Mi a tananyag 10. osztályban matekból, kémiából, földrajzból, fizikából és irodalomból? Nehéz a 10. osztály? (sima gimnáziumi osztály)
11 osztályban választanom kell 1 tanárgyat földrajz és kémia közt. De kémiából nem tudom mit tanulunk. Földrajzból a tanárok nem éppen értelmesen magarázóak. Meg nagyon pofára...
A 9,11 összmédia nagyon rossz 6. -odik osztályban?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!