Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magam függetleníte...

Hogy tudnám magam függetleníteni más emberektől? L

Figyelt kérdés

Szinta szomjazom az emberi társaságra. Szinte folyamatosan emberekkel beszélgetek a neten. (Például üzenetváltások, chat, vagy nagy ritkán telefonálás keretében).Ezek ilyen időszakos beszélgetések. Aztán az egyik fél miatt ez általában kihal. Vagy úgy unblock nem keressük egymást. De volt akivel hónapokig beszélgettünk, volt, akivel hetekig. Volt arra is példa, hogy egy éjszakát átbeszélgettem valakivel, utána soha többet nem dumáltunk.

Néha csak azon kapom magam, hogy hiányzik ez a fajta inger, és ha épp nem beszélek senkivel, hiányérzetem van. A probléma pedig itt kezdődik. Nem akarok függeni ezektől. Hogy tudnám magam ettől az érzéstől függetleníteni? Illetve miért keresem folyamatosan ezt az ingert?

A való életben is vannak barátaim, de kicsit azt érzem, hogy mindegyiknek megvan a saját nyűgje, nekem meg azt nem mindig van kedvem hallgatni. A saját problémáiról olyan szinten nem beszélek velük. Pitiáner dolgoknak tartom őket, így nem is adok hangot nekik. Főként lány barátaim vannak, de a neten szinte minden alkalommal férfiak társaságát keresem. Egyszerűen jó érzés belemerülni egy adott témába vagy elhülyülni mindenféléről.


Mások véleményétől már nem függök olyan szinten mint régen. Régebben talán ezért kerestem ezeket az embereket, mert jól esett a pozitív visszajelzés a személyemet illetően...

De ma már csak ilyen megszokás. Jó érzés. Akár csak egy jó könyv vagy egy film. Megfog és kihúz a szürke hétköznapokból...de miért?



2022. jún. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Függő vagy.
2022. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom, mert lányként a férfiak próbálnak a kedvedben járni, te pedig ezt kihasználva hülyíted/ komolyan elhiszed, hogy érdekeled őket🤷‍♂️

Jó persze, nem minden férfi csak érdekből trécsel veled órákon keresztül, de azért van az a pont, amikor elkezdhetsz gyanakodni...

2022. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából miért zavar ez? Ha ettől leszel boldog akkor ne hagyd abba. Mindenkinek van függősége de ez nem baj. Vagy ez miért zavar Téged? Mond el kérlek
2022. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyha tényleg független akarsz lenni tőlük, akkor keress egy másik elfoglaltságot és fokozatosan szoktatsd le magad róla.


Például beszélgess valakivel, aztán amikor ő elmegy, ne írj rá új emberekre, hanem csinálj valami mást, pl süss egy sütit, rajzolj valamit ...

2022. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!