Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet mostanában tagokat...

Hol lehet mostanában tagokat találni tánchoz?

Figyelt kérdés
Debrecenben egyszerűen nincsenek k-pop cover csapatok akikhez csatlakozni lehetne, így mindig magam szerettem volna elindítani egyet. Azonban nagyon messziről elkerülhetem azokat a helyeket ahol találni lehetne személyeket hozzá ezek szerint. Már próbáltam minden platformon, de szinte semmi. Ha jelentkeztek is, egyáltalán nem gondolták komolyan. Manapság hol lehet tagokat találni tánchoz? Előre is köszönöm.

2022. jún. 17. 18:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia én Egri vagyok és enis nyitott vagyok erre de nincs sok ismerősöm aki csinálná velem ezt így feladtam :(
2022. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Soproni és nagyon szeretem a kpop-ot, koreokat, itthon tanulok mert a közelben csak “ovis tánc” van. Az iskolámba járok táncolni de nekem túl könnyű amit ott tanulok. A csapattársaimnak meg nehéz és küzdenek vele. Többször is előadtuk de nekik nem ment. Szívesen bent lennék de túl nagy a távolság a két hely között:(
2022. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!