Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A börtönben te melyik lennél?

A börtönben te melyik lennél?

Figyelt kérdés

Nők is szavazhatnak, náluk is valami hasonló felosztás van :)

Mivel teljesen anonim az oldal, ezért nyugodtan lehet őszintén is ...nem kell megjátszani a nagylegényt a monitor előtt vagy telefon mögött ;-)



2022. jún. 18. 18:08
A kérdező szavazást indított:
A menő
A k.csög
A csicska
27 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Talán nem kell magyarázni hogy melyik mit takar :)
2022. jún. 18. 18:09
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Az amelyik a bevonulás előtt leugrik valami magasról

N

2022. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
ezek mind buzzzik , de akkor már a legnagyobb buzzzi lennék a köcsög
2022. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Én vagyok a Jenő. A jövő? Nem. A menő. ^_^
2022. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A menő irányít mindent.

A csicska ugrik, takarít, kiszolgálja a menőt.De cserébe nem bántják.

A k.csög hát ő izé...ezt nem kell magyarázni szerintem :) , ő egy dologért van, viszont minden mással békén hagyják,nem kell kiszolgálnia a menőt, se takarítania.

Ahhoz hogy valaki menő legyen erős jellemnek kell lennie.És erőben felülkerekedni a legtöbb társon.Aki gyenge, testileg, lelkileg elnyomják eltapossák, kikészítik és vagy csicska lesz, vagy k.csög.

Úgyhogy ez a 3 nem igazán választási lehetőség...a jellemedből adódóan vagy menő leszel vagy nem.Ha nem, akkor választhatsz a maradék kettő közül :)

2022. jún. 18. 18:30
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Én az aki nem fog bekerülni soha!!!

A legnagyobb szarházit is kicsinálhatják ott!

Nem lenne sok esélyem 172 magas 75kg-os férfiként!

2022. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Osztályban es munkahelyeken is megvannak ezek a kasztok ugyanugy
2022. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Igen,de valószínű a börtönben teljesen az erőszakra épülnek a dolgok.Bárhol máshol a mindennapi életben azért visszafogottabb formában vannak jelen ezek a kasztok.

2022. jún. 18. 18:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az általad "menőnek" titulált "testileg-lelkileg erőfölényben lévő" véglények csak a szerencsétlen fizika adottságokkal megáldott egyedeket tudják sanyargatni. Egyrészt mert őket lehet, másrészt pedig mást nem is mernek.


Megnézném, hogy egy ilyen börtönben "menő" mennyire lenne menő egy Fekete Lacival vagy egy Mike Tysonnal (biztos vagyok benne, hogy mikor Tyson a 20-as éveiben bevonult a sittre, az ottani menő is becsicskult és biztosan nem volt sanyargatva szegény Tyson). Nézz Kékfény adásokat, szokott lenni ilyen téma, mikor a "menő" kap még +5-6 évet mert sanyargatta az 50 kilós rabot. Azt könnyű...


Mint ahogy a 7-es is írta. Iskolában a helyi gyökér is csak a legszerencsétlenebb srácoknak emberkedik.


Nem menők ezek. Ott bent az 50 kilósok között lehet azok, de amúgy meg nagy nullák.

2022. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
A csajok köz tuti oma csajok lennének a menők, a magyarok csajok vagy csicskák lennének, vagy nyalnának.
2022. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!