Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történne ha börtönbe nem...

Mi történne ha börtönbe nem kommunikálnékk és nem is ennék?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Éhen halnál.
2022. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Gyenge lennél, nagyon-nagyon.
2022. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem ennél és legyengülnel, rosszul lennél átvinnének a kórházba,onnan pedeg lehet a pszichiátriára (nem vicc).
2022. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Vagy éhségsztrájkkal vádolnak meg még pluszba, és a büdös életbe nem fogsz onnan kikerülni.
2022. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom átvinnének a tököli rabkórházba vagy az IMEI-be na utóbbiba nem szívesen kerülnél be.
2022. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Én csak sorozatokban láttam börtönöket szerencsére, de abból amit láttam, azt szűröm le, hogy mindegy hogy kommunikálsz vagy nem, ha kipécéznek téged, akkor nem szállnak le rólad.


A nem evésre meg úgy ahogy rá lehet szokni.


Fogszabályzós vagyok és amikor állítják a fogszabályzóm az első napon amikor már nem tudok szilárdat enni, általában rosszul vagyok az éhségtől, a második napon hozzászokik a szervezetem és kajaidőben nem is kívánom a kaját, a kismennyiségű spenóttal, joghurttal vagy fagyival is elvagyok.

2022. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!