Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, hogy ez az...

Nem érzitek úgy, hogy ez az oldal már nem olyan, mint régen?

Figyelt kérdés

Lassan már félek kérdést kiírni, mert a legtöbb a kategóriában egyből a kötekedés, beszólogatás, kioktatás, trollkodás megy.

Látszik, hogy nem is akarnak segíteni azoknak sem, akik normálisan kérdeznek.

2014 óta vagyok itt fent. Nemrég visszanéztem azokat a kérdéseimet. Annyira segítőkészen, rendesen válaszolgattak. Hihetetlen.

Igyekszem mindig normális hangnemben írni. Sosem sértegetek senkit.

Azt is bírom, aki hónapok óta csak azért jár vissza egy kérdés alá, hogy az összes válaszra pirosat nyomjon. Mikor szóvá tettem, akkor elkezdett veszekedni, hogy mi minek írkálunk a kérdés alá.


Ti mit tapasztaltok a kérdéseitek alatt?



2022. jún. 18. 23:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
9, és a "Mártírkáról" ne feledkezzünk meg! Most ő az egyik nagy szenzáció. Tegnap a természettudományok kategóriában próbálgatta a biológián szerzett tudását meg a nyelvtanulás kategóriában áradozott a spanyol szépségeiről egy válaszban úgy, hogy a kérdés az volt, hogy az angol vagy a német nyelv a hasznosabb. :D
2022. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

Én évekkel ezelőtt írtam ki párszor kérdést, de általában normális feleleteket kaptam.

Inkább válaszokat szoktam időnként adni, de már egyre kevesebbszer, mert észrevehetően változott itt az "összetétel". Rengeteg a kötekedő a válaszolók között, igaz, a kérdezők közt is van. Sokan szándékosan provokálnak, és én is úgy sejtem, hogy vannak köztük olyanok, akik kifejezetten támogatást élveznek az üzemeltetőktől. Ez máshol is így van a Neten, nem egy "házitrollt" látni fórumokon, Facebook oldalakon. Ahol eleve van nick-vagy igazi(?) név is. Jól jön a ténykedésük az oldalak tulajdonosainak, amikor kicsit visszaesik az olvasottság. Tudják, hogy milyen az emberi természet: csak kevesen vannak, akik ignorálni tudják a személyeskedőket, bunkókat. Kialakul egy jó kis vita.

A Gyakorin is észrevettem, főleg mostanában, hogy hiába jelentenek trágárkodó, sértő válaszokat / én is megtettem már / rendre bent maradnak, a moderátor nem törli őket. szerintem szándékosan.

A lepontozás meg egyeseknek külön sportág: még olyan választ is lepontoznak, ami tényt közöl, mint pl. "A citrom savanyú." Én már nem is foglalkozom vele.

2022. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

#11


Szerencsére én nem nagyon ismerem a trollokat így meg nem is foglalkozom velük, akiket felsoroltam azokat is azért tudom, mert szó szerint megkerülhetetlenek, pláne mikor kábé értelmetlenül 5 en is odaírják a kérdés alá, mikor látszólag a moderátorok hónapokig minimum hagyják őket úgy, hogy folyamatosan jelen vannak, így kár vesződni velük, meg táplálni őket, ignorálni kell és kész. Rákattintani az x re és lapozni tovább.

2022. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
jelentve*
2022. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#12: Teljesen egyetértek veled. Én is ezt tapasztalom. Persze, mióta fent vagyok az oldalon, 8 éve kicserélődtek itt az emberek. Visszanézve, olyam bugyuta kérdéseket írtam ki az első kapcsolatommal kapcsolatban (Persze akkor az volt nekem a fontos), de nem túlzok... egy darab bunkó beszólás sem jött. Sőt, még priviben is irogattam sokat. Most már ott tartok, hogy a priviket olvasás nélkül törlöm, mert sokszor belefutottam trágár üzenetekbe.

A normális hangvételű kérdések alatt is szinte egyből megjelennek a veszekedő emberek, akik direkt szétbarmolják a kérdést oldalakon keresztül.

Azt sem értem, hogy akit nem érdekel az adott kérdés,minek nyitja meg és minek kezd el kötekedni. Ja meg itt az értékelést like jelnek gondolják sajnos. Rengeteg hasznos, értelmes választ làtok nagyon lepontozva.

A troll kérdések alatt bezzeg rengeteg a válasz 100%-ra felpontozva.

2022. jún. 19. 20:27
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ki is cserélődhetett a társaság nagy része.

Meg szerintem írnak ide kiskorú ak is. Nem hinném, hogy nem mennek át a rostán. Na, ők aztán "rosszalkodhatnak" kedvükre.

Privát üzenetet én is kaptam már, hál'Istennek mocskolódót még nem.

Ezt sem értem egyébként: hogy valaki erre vegye a fáradtságot, hogy gyalázkodó privátokat írjon...

2022. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem egyik "kedvencem" a "Google a barátod!"-válasz.
2022. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%

#17


Én nem szoktam olyan válaszokat látni, de sok esetben vannak kérdezők akiknek meg kéne tanulni a google használatát mielőtt ilyen oldalakat használ.

Ugyanis ez az oldal nem arra való, hogy tele legyen szemetelve olyan kérdésekkel amire a google -el 5 mp alatt válaszra találna, helyette vár sokkal többet mire ide valaki beírja.


Normális oldalon az ilyeneket elküldik, hogy ne szemetelje az oldalt feleslegesen, mert nincs értelme.

Ez már az a szint mikor egy egyszerű szorzást inkább ide kiírsz minthogy a számológépbe beütöd. Nem ide való.

2022. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Én meg azt bírom hogy egyeseknek az élete ez a fórum és mint valami szekus úgy védi.


Ha idejön egy troll és elkezd ökörködni akkor nem hogy lexarnák vagy nevetnéneke, hanem elkezdenek pocskondiázni, kiemelik hogy a troll biztos unalmas és xar életet élhet, miközben bagoly mondja verébnek, mert hát a pocskondiázóknak is ha lenne élete akkor nem a gykn játszanák az önjeölt biztoságiembert.


Az hogy az ember már így védi a fórumot és már minde trollba beleáll jelzi hogy nincs rendben valami a saját életében és hpgy direkt élvezik hogy máson ennek a jelei nyilvánvalóa láthatók, de közben ők se másabbak csak ők csenden nyomkdják a gykt este tíztől reggel négyig.

2022. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%
A lepontozásokból ítélv 3 ember is magára ismert :)
2022. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!