Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, hogy ez az...

Nem érzitek úgy, hogy ez az oldal már nem olyan, mint régen?

Figyelt kérdés

Lassan már félek kérdést kiírni, mert a legtöbb a kategóriában egyből a kötekedés, beszólogatás, kioktatás, trollkodás megy.

Látszik, hogy nem is akarnak segíteni azoknak sem, akik normálisan kérdeznek.

2014 óta vagyok itt fent. Nemrég visszanéztem azokat a kérdéseimet. Annyira segítőkészen, rendesen válaszolgattak. Hihetetlen.

Igyekszem mindig normális hangnemben írni. Sosem sértegetek senkit.

Azt is bírom, aki hónapok óta csak azért jár vissza egy kérdés alá, hogy az összes válaszra pirosat nyomjon. Mikor szóvá tettem, akkor elkezdett veszekedni, hogy mi minek írkálunk a kérdés alá.


Ti mit tapasztaltok a kérdéseitek alatt?



2022. jún. 18. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Pacsi, amióta megújult, nem a régi...
2022. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%

🍏

Azt, hogy az érvelés helyett lepontozás van.

Kontraszelekció van.

Egyre több a debil és egyre kevesebb az értelmes hozzászóló.

2022. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Van itt egy felhasználó, most ő élvezkedik abban, hogy lepontozza a felhasználókat, akik segíteni járnak ide és többen elismerik a tevékenységüket. Aztán be is szól nekik és több profilról chatel magával.


De gondoljatok bele, ez azt jelenti, hogy az illető olyan életet él, hogy ez az egyetlen örömforrása, ami elég szomorú.

2022. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos gazdasági probléma is van: ahogy csökken az oldal látogatottsága, úgy csökken a jövedelem, amit hoz.

Ezért aztán a tulajdonosok teljesen eltorzították a használatát: most már szinte BÁRMIT megengednek - sőt: bátorítanak - ami a forgalmat növeli. Különösen a trollokat, de például az ismételt kérdéseket is. Ki is vették a szabályokból azt, ami ezeket mérsékelné.

Egy torz oldalon pedig tovább romlik a helyzet: egyre kevesebb a normális ember, és egyre több a troll.

2022. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

A lenti kérdésre érkezett kommentek után én inkább azt érzem, hogy el kéne költöznöm egy barlangba. És egyre több az ilyen ember akik nem képesek a jóízlés határain belül maradni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1178..

2022. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 gublug ***** válasza:
93%

A 2-est ki pontozta le, jesszus? :D


Egyértek sajnos a kérdéssel természetével.


Értelmesen szoktam válaszolni, használható tanácsokat adok egy olyan területről amit nem ismernek sokan, de minden kérdésre válaszolok.

Mivel nem ismerik ezt a területet sokan ezért sokaknak egyszerűbb egy másodperc alatt lepontozni meg elküldeni engem a búsba ahelyett, hogy utánanézne vagy csak pontozás nélkül hagyná a válaszomat.


Sajnos ma már az van, hogy lehet doktorid, végezhettél évekig kutató munkát, kiadhattál tanulmányokat és itt leírod a válaszod a szakmádhoz megfelelően erre jön valaki debil és azt mondja: Nem!


Hát kérem...

Szerintem csak a kérdezőnek kéne pontoznia, vagy el is hagyhatnánk a pontozást. Van aki őszintén szeretne segíteni, de olyan a szerencsére, hogy feszt lehúzzák valamiért.

2022. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

#3:

Balintka2345-re gondolsz? Mert konkrétan ő csinálja ezt. Nekem már több privit is írogatott mások nevében.

2022. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Több profilja van, az egyik 3b3b3441a6 volt, amit tiltottak, de Balintka2345 profilból is írt már rám.
2022. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

#6


Ő az az idióta gyümölcsös aki provokáció miatt írja az elejére azt a szart.

Tegnap vagy tegnapelőtt elég alaposan ki lett ez tárgyalva, hogy folyamatosan jönnek emberek valami idiótasággal amivel csak a színvonalat züllesztik, aztán jönnek a trollok akik elkezdik másolni még több provokáció miatt, mert látják, hogy ugranak rá, aztán elkezdik kérdésekbe is kiírni...


Semmi szükség ide ilyen idiótaságokra, pláne nem miután jó sokan mondják, hogy légyszi ne, meg ezerrel lepontozzák, és erre mi a válasz? Csak tovább folytatja direkt.

Na ez a trollkodás egyik ártalmatlannak tűnő műfaja.


Nekem is talán lassan ideje lesz elgondolkodnom, hogy pár év után megint abbahagyom az oldal nézegetését, mint 6-8 éve, mert tényleg borzalmas.


Mikor ezt a reget csináltam 2-3 éve, hasonlóan nem volt valami aktív az oldal, de annyi segítőkész ember volt ebben a topikban, meg persze pár hülye, de most? Állandóan van valami új debilség, meg folyamatos vita. Napi szinten alig találni valami jó igazán segítőkész, kivesézős kérdést...

Helyette ilyen idióta gyümölcsösök meg állami iskolás barmok mg angol utáló szerencsétleneket kell újra meg újra látni.

2022. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Ki pontoz le itt mindenkit?
2022. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!