Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, hogy ez az...

Nem érzitek úgy, hogy ez az oldal már nem olyan, mint régen?

Figyelt kérdés

Lassan már félek kérdést kiírni, mert a legtöbb a kategóriában egyből a kötekedés, beszólogatás, kioktatás, trollkodás megy.

Látszik, hogy nem is akarnak segíteni azoknak sem, akik normálisan kérdeznek.

2014 óta vagyok itt fent. Nemrég visszanéztem azokat a kérdéseimet. Annyira segítőkészen, rendesen válaszolgattak. Hihetetlen.

Igyekszem mindig normális hangnemben írni. Sosem sértegetek senkit.

Azt is bírom, aki hónapok óta csak azért jár vissza egy kérdés alá, hogy az összes válaszra pirosat nyomjon. Mikor szóvá tettem, akkor elkezdett veszekedni, hogy mi minek írkálunk a kérdés alá.


Ti mit tapasztaltok a kérdéseitek alatt?



2022. jún. 18. 23:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#19: Látom kezded. Pont erről írtam... Ugye ezt a kommentet te se gondoltad komolyan és egy újabb troll vagy?

Gondolj már bele. Valaki kiír egy számára fontos kérdést, amire komoly válaszokat, segítséget várna. Majd jön az általad említett troll, vagy éppen te és elkezd "ökörködni" annak mi értelme van? Teljesen tönkreteszi a kérdést, mert unalmában nem tud mit kezdeni magával. Én nem gondolom, hogy ez vicces lenne.

Sőt a troll kérdések se viccesek. Pont ez a baj. Nem erre való az oldal. Ökörködj a való életben. Csak gondolom, ott senkit se érdekel.

Érdekes itt megemlítették, hogy felesleges az ismétlődő kérdéseket kiírni még akkor is ha normális, mert használják a keresőt. Akkor a troll kérdéseket miért kéne elviselni?

2022. jún. 20. 11:03
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Pont a 21-es kérdésben látható megnyilvánulás az, ami aggasztó. Foggal körömmel véded az oldalt, úgy állsz hozzá, mintha a birodalmad lenne, ahol te döntheted el hogy ki lehet és ki nem és napokon át rugózók a trollok kérdésén ahelyett hogy lexarnád őket.
2022. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

#22, a te hozzáállásoddal csak egy a baj: téged nem érdekel, ha szemét van az oldalon?

Nem akarsz javítani rajta?

Mert akkor romlani fog!

Addig, amíg már nem lehet használni.

2022. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
82%

🍏

Kedves 6-os válaszoló.

Mikor a debil ilyet ír, ha meglátom azt az almát, már megy is a lepontozás.

Tehát nem a tartalom számít.

Az agyhalott érvelni sem tud, mert még a választ sem olvassa el.

Ha tudná értelmezni…

Na ilyen emberekkel van tele a “gyakori”.


Kontraszelekció van. Ennyi.

2022. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
62%
Megmondom őszintén, én olyan baromi nagy változást nem vettem észre... max. több a picsogó incel a felnőtt párkapcsolatokban, mert egymásra találták és szopkodják egymás f...át. De pl. amikor nemrég, vagy 5-6 éve tettem fel kérdéseket, ugyanolyan arányban kaptam hasznos válaszokat és trollválaszokat meg kérdésre nem válaszoló, de sértegető válaszokat, és még 11 éve is voltak trollok meg kamukérdések.
2022. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!