Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Láttam egy fiút (nem akármilye...

Láttam egy fiút (nem akármilyet) és nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
A szeme, az a gyönyörű világos barna szeme te jó ég! Mégis hogy lehetne elfelejteni? /Egyszer láttam, szinte lehetetlen, hogy újra lássam./

2022. jún. 21. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Többet valószínűleg nem látod.


Majd elhalványul a képe a fejedben.

2022. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt remélem, csak hetek óta nem halványul.
2022. jún. 21. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Kamu, barnaszem sose jön be a lányoknak, mindig csak a kék szeműeket (esetleg zöld) szokták dicsérni.
2022. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok, akkor menj és keress a detektoroddal magadnak igazi kérdést. Bye.
2022. jún. 21. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Hát akkor se hallottam még olyat, hogy jaj de szép barnaszemed van, hisz tök átlag, max az anyja, vagy esetleg már ha párkapcsolatban van a fickó akkor a párja mond ilyet (kötelesség). Bezzeg ha kék, szép szemed van, akkor mindenki elvan alélva, olyan csaj is akinek szintén kék van. Sztárok közt is mindig ott emelik ki a szemet, mint jellegzetesség, akinek kék (zöld) van, pl. Terence Hill.

A nőknek nem annyira differenciált ízlésviláguk van.

2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is barna szemem van és meglepően sokan dicsérték már meg ahhoz képest, hogy a “legkommerszebb” szín. Gondolj bele, egy világos szeműnek pont egy szép sötét színű szem a különleges, hiszen neki nem olyan van. A szép nézés pedig színtől független. :)
2022. jún. 21. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Kék szemű is is kék színűre bukik csajok közt, ez olyan minthogy a magas csajoknak is magas férfi kell. Azért gondollak kamunak. Nem azért mert tetszik egy barna szemű fickó, hanem hogy pont azt emeled ki, ilyet sose hallottam még.
2022. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
#7 valószínűleg még nem láttál akkor ilyet. Lány vagyok, és egy barna szem is lehet gyönyörű, láttam már nagyon sötét csokibarna szemeket, amikről nem tudja elkapni az ember a pillantását, de láttam már olyan barna szemeket is, amiknek a színe kicsit a mézre vagy az aranyra hasonlított, az is nagyon jól nézett ki.
2022. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez elég szegényes kreativitás, ha ennyi miatt neked kamunak tűnik.
2022. jún. 21. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
majd az idő segít elfelejteni.
2022. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!