Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Téged zavar ha az ismerősöd...

Téged zavar ha az ismerősöd képeket (akármilyet) rak fel magáról facere instára?

Figyelt kérdés
Erröl vitatkoztam egy ismerősömmel aki letiltja azokat akik szerinte "picsâs" képeket raknak fel, de azt is annak veszi ha csak az arcáról van kép pl.kocsiban.. szerintem ha jól esik neki rakjon fel magáról én is szoktam (főleg a kutyáimmal) most mit fáj az másnak vagy ez csak irígység?

2021. jan. 4. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Irigység. Nem értem, miért kellene mások képeivel foglalkoznom.
2021. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, hogy miért kéne, hogy zavarjon, hiszen ezeknek az oldalaknak ez az egyik funkciója. Akinek pedig nem vagyok kíváncsi a képeire, azt be se követem.


Valószínűleg vagy irigy, vagy szimplán buta.

2021. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
csak azt kovetem akinek erdekelnek a kepei, szoval nem, nem zavar. mindenki azt posztol amit akar
2021. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én azért vitatkoztam vele, mert kitörölte az unokatesóját.. ami szerintem bunkóság..
2021. jan. 4. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Miért baj az, ha valaki képet tölt fel? Ez az ilyen oldalak lényege.

Az a baj, ha valaki egész nap csak facebookozik, a való életben pedig nem keres társaságot.

2021. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ismerősöm kikövetem facen. Senkinek sem érdekel az "ál-magánélete". A jeggyűrűt meg az esküvői képeket kirakják, de a válási tárgyalásokról már nincs kép. Az ismerőseim 95%-ával nem is beszélek, azért az ismerősein mert bejelölnek (osztálytársak, csoporttársak). Azt nem akarom, hogy azon menjen a hiszti, hogy nem jelölöm vissza őket. Viszont miért is érdekelne azoknak a csücsörítős autós meg mittudomén milyen képei, akik a való életben hozzám se szólnak. Nyilvan bejelölni is csak azért jelöltek be, hogy hátha likeolom a képeiket...szóval még csak nem is ismerősszámba vesznek, hanem like számba. Az ilyen típusú embereknek amúgyis hatalmas arcuk van, a több 100 tetszikkel pedig méginkább elhiszik, hogy ők a leglegek. Elk**vult világ ez...
2021. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os, mintha csak magamat olvastam volna 😄 Nekem új módszerem van. Bejelöl egy régi osztálytárs, vagy ezer éve nem látott haver, elfogadom, majd 3-4 nap múlva törlöm. Eddig még SENKI azaz SENKI nem írt, hogy "hé, miért töröltél???". Sejtheted miért 😄 Mert az ismerősnek jelölés után kb. 3 perccel el is felejti, hogy bejelölt. Elfogadáskor újra eszébe jut 5 percre, aztán ennyi, ismét elfelejti. Lehet törölni.


Másik módszerem, hogy hagyom a jelölést, bejelöl, és hetekig ott van, nincs elutasítva, nincs elfogadva. Egyszer sem írt rám egyik sem, hogy "mikor fogadod el a jelölésem?".

2021. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Felőlem rakjon fel bármit mert ha olyan kegyetlenül picsás a kép azzal magát "bünteti" mert senki se akar munkába venni egy k+rvát
2021. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rajta vagyok, és megjelölt! Akkor nagyon. Le is tiltom. azonnal.
2021. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En arrol iratkozom le, aki napi 5-7-nel tobb faszsagot oszt meg. Elsosorban oldalakat kovetek erdekes tartalmakert, es nem akarok idot tolteni folosleges porgetessel.
2021. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!