Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tisztában lennél ezzel az...

Ha tisztában lennél ezzel az informacióval, véget vetnél a testvéri köteléknek?

Figyelt kérdés
Ha tudnád, hogy ha egy fedél alatt kellene élned a testvéreddel, akkor megutálnád a személye miatt. Nagyon hirtelen felbssza az agyát, és akkor káromkodik. Ezt nem tudom elviselni, volt ilyen pasim, kiadtam a szűrét. Csakhogy a testvérem is ilyen, elviselhetetlen. Így, hogy hetente beszélek vele, teljesen jó, de tudva mindezt, felvetődik bennem, hogy akkor miért is tartok én egy olyan emberrel kapcsolatot, akit tudom, hogy gyűlölnék. Németben él amúgy, néha persze hazajön.
2022. jún. 21. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég gáz, nem?
2022. jún. 21. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
A család az család, nem a pasid. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és hülyeségei.Amit írtál nem szép dolog, hogy ennyire agresszív és indulatos.De erős túlzás ezért valakit "kitagadni" a családból! Fogadd el ilyennek és szeresd...egy család összetartson, ne széthúzzon!
2022. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az ilyen embereket. Nem vetnék véget a kapcsolatnak, de tartanám a távolságot. Tehát ne akarjon nálam aludni, nem terveznék közös nyaralást, stb. Azért ha néha találkozunk, nem baj.
2022. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első, ennyi erővel a palim se kellett volna kidobnom. Elvégre ő is a családhoz tartozott volna ha megházasodunk.
2022. jún. 21. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Osz mégis hogy vetsz véget a testvéri köteléknek? Hogy intézed el, hogy többé már ne legyen a tesód?

Hülyeség így az egész kérdés.

Én sem szeretem az ilyen embereket, félre ne érts, de akkor is.

2022. jún. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. Nézd, erre mondják, hogy családot nem választunk, hanem kapunk. Férjet viszont választunk!

Ha nem b8rtad, jól tetted, ha kidobtad. A tesóddal viszont más a helyzet. Légy valamennyire belatóbb, feltehetően később javulni fog a viszonyotok. Ha nem, akkor is örökre a tesód.

2022. jún. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!