Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Kellett már erővel...

Lányok! Kellett már erővel megvédenetek magatokat fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
Hogy zajlott a bunyó? Mi miatt volt? Mi volt a fiú reakciója? Mennyire voltatok erősek?

2022. jún. 22. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Jajj már megint ez a kérdező, aki arra izgul ha egy sportosabb izmosabb lány erősebb nála, vagy elveri.

Régebben aktívabb volt, most úgy látszik, megint ide talált.

2022. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
No comment. :D :D
2022. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha valahol nincsenek lányok, akkor az ez a kategória. A testépítéshez meg a kérdésnek amúgy sincs köze.
2022. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Ja, úgy masodikban.
2022. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Volt, házibuliban. A csávó fejére öntöttem azt ami a kezemben volt, úgy nem látott, és úgy rúgtam le.

Kötekedett velem folyamatosan egész este.

2022. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Buszon taperoltak. Egy másik utas segített lekísérni a delikvenst a buszról (mondjuk úgy, hogy lerúgtuk).


Egy fiú ismerősöm meg akart erőszakolni egy házibuliban. Részeg voltam, de annyira nem, hogy ne fejeljem meg. Emlékszem, haraptam, karmoltam, aztán elkezdett ömleni a vér a kezéből és ott lett vége a bulinak. Utána bocsánatot kért, de ki a faszt érdekel őszintén.

2022. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, munkából hazafelé, későősszel.

Az volt a szerencsém, hogy meglepte, hogy minden erőmmel védekezek, és inkább feladta.

Tényleg mázli, mert amint rájön, hogy bszki én csak egy ötvenkilós nő vagyok... hát, azt csinál, amit akar.

2022. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy lány ismerősömet megkergetett jópár éve pár cigány, azóta kigyúrta magát, nagyobb bicepsze van mint sok kondis srácnak, meg küzdősportokra jár meg ilyesmi... de ez még mindig édes kevés, egy 170 centis 60 kilós lány vs. 2-3 90 kgos 180 centis férfi ellen :DD De hát ha ő ettől jobban alszik ... Találkoztam már olyan lánnyal is, aki nemtom hány éve valami küzdősportot csinál, már XY öves is, de... hát lehet 1 full edzetlen férfit így letudna verni, de mondjuk egy 190 magas 110 kilós férfivel szemben neki se lenne sok esélye a kis t-rex karjaival meg pehely súlyával, max ha rögtön golyóra rúg, de ha elvéti akkor a csávó 1 kézzel felemeli és simán a földhöz vágja harcedzettség ide vagy oda :D
2022. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!