Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki előtt megvan a...

Mindenki előtt megvan a lehetőség, hogy tanuljon és fejlessze magát, nettó félmilliós fizetést sem lehetetlen közelsem megkeresni. Akkor miért panaszkodnak az emberek ahelyett, hogy inkább nekiállnának tenni a jólétükért?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 10:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem lehetsz annyira okos, ha azt gondolod, rabszolgát keresnek a munkáltatók. Természetesen van ilyen, de el kell menni egy nagy multihoz, ahol meglepően magas összegeket és juttatásokat adnak.

Az pedig, hogy a Fideszre szavaztam-e, vagy sem, teljesen irreleváns a kérdés szempontjából. A magyar csak hisztizni és panaszkodni tud, holott bőven van megélhetési lehetőség. Kicsit komolyabban oda kell tennie magát az embernek, és egy pár vígan megkeres együtt nettó 1 milliót, amiből könnyebben tudja a jövőjét építeni.

2022. jún. 23. 13:13
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Te igen okos, kik*rt kr*tén kis troll...


A multinál szerinted mindenki irodai melós? :D A Tesco kasszása nem keres félmillát, ahogy az Audi, Merdzsó gyár se az irodistákból hajt hasznot. Aztán nincs annyi irodista pozi, ahány ember él. Ha mindenki irodába hajtana, mert ilyen "kiművelt", mint te, akkor nem lenne a valagad alatt semmi. Te halnál elsőnek éhen, mert nem lenne aki kaját csomagol neked a Foodpandán.


Senki nem rinyál itt, miattad vagyunk kiakadva, mert ennyire "okos" vagy.


Amúgy az a gyanúm úgy keresel te fél millát ennyi ésszel, mint én XD

2022. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bérpapírt nem fogok neked küldeni, vagy elhiszed, vagy nem.
2022. jún. 23. 13:46
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Aki sok pénzt keres, annak nincs ideje Gyk-ra feljárni és kamu kérdéseket kiírogatni.
2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Aki sok pénzt keres és home office-ban dolgozik, annak van lehetősége arra, hogy alkalomadtán nettó 2 percre felnézzen Gyk-ra, pláne ha a rugalmas munkavégzés lehetősége adott számára.
2022. jún. 23. 14:12
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ne legyen senki például mentős meg tanár mert ott alacsonyak a fizetések? Vagy akkor ők ne "rinyáljanak" hogy csak ennyit keresnek? Pedig biztos előttük is ott állt a lehetőség! De sebaj, itt a megoldás, a beteget ne a mentős vigye be, hanem a SB CB purchasing fejlesztő coach manager superadvisor.
2022. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak te is magadból indulsz ki, mert csak ezt látod...


"Mindenki előtt megvan a lehetőség, hogy tanuljon és fejlessze magát, nettó félmilliós fizetést sem lehetetlen közelsem megkeresni.":


Ez a Lézer-Lázár Janis gondolkodás nagyon elterjedt ebben az országban... És akinek van egy betegsége, az is egyenlő eséllyel indul a te felfogásod szerint? Vagy mert a családját, őt valami tragédia ért, az is ez a kategóriás szerinted?

2022. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mert tanultam, több szakmám is van, egyik hiányszakma, egy éve vizsgáztam le belőle, mégsem kellek vele sehova. Mindenhol elhajtanak, hogy gyenge a fizikumom, nem vesznek fel, csak erős férfiakat hajlandóak felvenni. Pedig nem vagyok egy ratyi, bírom ezt a munkát, de senki esélyt sem ad, hogy a szakmámban dolgozhassak.

Pedig ebben a szakmában félmillió nettó simán meglenne.

2022. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!