Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Futárok, postások, pizzafutáro...

Futárok, postások, pizzafutárok! Mi volt a legfurcsább élményetek munka közben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan munkakörökre gondolok ahol ki kell szállítani házhoz dolgokat, és úgy érintkezni a különféle emberekkel, tehát postások, futárok, ételkiszállítók stb. Mi volt a legfurább vagy épp legszörnyűbb élményetek?

2022. jún. 23. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Meztelenul lattam egy csajt
2022. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem voltam egyik se,én csak haveromnak,meg volt barátnőmnek segítettem néha kihordani az újságot.Ez falun történt,hogy (ismertük is az öregasszonyt úgy köszönőviszonyból) a kinti wc-nek neki volt támaszkodva az asszony,a kutyája meg átkarolta a derekát és előre-hátra mozgatta az alfelét.
2022. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan most kedden történt, hogy alsógatyában jött ki a csávó a kajáért, látszólag erősen valami drog hatása alatt. Mindössze egy övtáska volt még a nyakában. Azaz érzésem volt, mintha valami drogos szexparty afterbulijára vittem volna a kaját.
2022. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Meztelenül láttam egy 50+ éves alkesz fószert.
2022. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!