Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Győri pizzafortéban a futárok...

Győri pizzafortéban a futárok kapnak autót?

Figyelt kérdés
Vagy saját autóval kell dolgozniuk?

2020. aug. 17. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ételfutárok sehol nem kapnak céges kocsit. Vagyis a Wasabi-nál éppenséggel van, meg a Trófea Grill-nél vannak azok a kis 3 kerekű libakergetők.
2020. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem adnak.

Sőt... még a karbantartási, és üzemanyagköltséget is a fenntartónak kell állnia...

És ez minden hasonló cégnél így van pl: Wolt.

2020. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elég nagy probléma, ha nem adnak céges kocsit, mert sajáttal nem igazán csinálja senki huzamosabb ideig. Csak régebbi autókkal legfeljebb, azokkal érdemes. Újabbakkal nem igazán.


Egyébként itt nálunk mi felénk Mezőkövesden, Egerben, Füzesabonyban, Miskolcon szinte majdnem mindenhol biztosítanak céges kocsit.


Persze, nem árt ha van saját, mert elő fordulhat, hogy alattad, vagy más alatt lerohad a céges, és valakinek be kell szállni a sajátjával.


Tapasztalat, volt ilyenre példa, nosza nem sokszor, de volt. Kb 1 évben 5-6-7 alkalom.


Bár én alattam sose rohadt le amivel én jártam. Mindig csak a másik hülyesége, és a beugrósok nem törődései miatt kellett, pontosabban volt szükség a saját autó igénybe vételére.

2020. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, egy a8-ast, aztán ahogy mész feljebb a ranglétrán, úgy rakják alád a durvább vasakat. Ferrari, Lambo, Bugatti, 5 év után kapsz egy Jumbo Jetet. Az abszolút csúcs a Frédi-Béni féle lábbal hajtós autó
2020. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!