Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Joga van- e szerintetek, egy...

Joga van- e szerintetek, egy viszonylag szegény nőnek ékesíteni magát nyaklánccal?

Figyelt kérdés
Falun lakok, ahol a népek elmaradottak. Régebben például felvettem egy napszemüveget, a fény ellen, és már azt pletykálták hogy teszem magam. Pedig eszem ágában sem volt, hogy tegyem magam, főleg nem egy olcsó napszemüveg miatt! Most rendeltem magamnak egy nyakláncot, konkrétan csillogó Napköveset. Majd meglátjuk, mit fognak pletykálni! 😥
2022. jún. 24. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nyomorult és keserves életed lesz, ha mindig azzal fogsz foglalkozni, hogy teljesen vadidegen emberek mit gondolnak és mondanak rólad. Nem tök mindegy? Éld úgy az életedet, ahogy te akarod és viseld azt, amit szeretnél.
2022. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Bármihez jogod van. Pl figyelmen kívül hagyni a falu száját. Nincs jobb dolguk. Sok örömet Neked az új nyakláncoddal!
2022. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Vidék... Tényleg csodálkoztok hogy milyen kevésre tartunk titeket a nagyvárosokból?
2022. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
92%

Lol dehogy van. Hasonló helyen nőttem fel, undorító egy viselkedés. Én konkrétan terhes tini voltam, amit a kék körömlakkomból következtetett ki a humán térfigyelő rendszer.

Az meg mi már hogy jogod van-e bármit viselni? A te tested, azt viselsz rajta, amit akarsz. Ami az anyagi helyzetet érinti, a putris cigány és a kisnyugdíjas Margit néni is hordja ám az aranyat, pedig ha panaszkodni kell a mélyszegénységről, ők az elsők. Viseld azt a nyakláncot és szarj a fejükre. A jövőre való tekintettel pedig itt az ideje, hogy megtanuld a következő varázsigét: "Mi közöd hozzá?" - kis gyakorlással menni fog, hajrá.

2022. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azért rosszindulatú, pletykás ember van ám nagyvárosban is bőven. Annyi a különbség, hogy ott nem ismerik egymást úgy az emberek. Ez nem városi vagy vidéki viselkedés, sajnos ilyenek a magyarok. Mindig kell valakit utálni..


Egyébként javasolnám a költözést, ha nincs ami odaköt, mert a közösség nyilván nem.

2022. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút mindenkinek joga van azt viselni, amit szeretne, max. illmszabályok vannak, amiknek illik megfelelni, de az pont nem illetlen, hogy valaki nyakláncot vegyen fel akárhova is. Sajnos falun viszont minden miatt megszól a pletykás népség :(.
2022. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de rühüllem a csökött, balkáni gondolkodású embereket, meg ezt a tetves kis országot...


Már hogyne lenne jogod???? És senkinek semmi köze hozzá.

2022. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ember....
2022. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen falu lehet,de nálunk már 40 éve is hordtak,meg motoroztak.Amúgy ne foglalkozz vele.
2022. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Én még rá is tennék egy lapáttal, irigykedjenek csak a csóró k.csögök!
2022. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!