Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csináltatok már hülyét magatok...

Csináltatok már hülyét magatokból?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam, napokig emészteni fog ez az egész.

2022. jún. 24. 14:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A konkrét sztorit nem írnám le, de annyi, hogy amikor ideges vagyok, akkor összevissza beszélek és ilyenkor van, hogy nem szándékosan, de hülyeséget mondok és nem is javítom ki magam, de nem szoktam lebukni. Aztán most is volt egy ilyen eset, de saját magamat lepleztem le. Sírni tudnék.
2022. jún. 24. 14:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elég sokszor... Xard le, mással is megesik. Attól nem lesz jobb, hogy ezen idegeskedsz.🤷‍♂️
2022. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Régen mindig, mikor megjelent a városban a cirkusz, akkor mentem. Minél több tapasztalatot szerez az ember a témával kapcsolatban, annál jobban átértékeli az egész bohócos helyzeteket, persze én nem kezdtem hozzájuk hasonlítani, hiszem van elég foglalkoztatva.
2022. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Jó, de olyan rossz érzés tudni, hogy rajtad nevetnek, mert egy szerencsétlen sz@r vagy.
2022. jún. 24. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az az ő szegénységi bizonyítványuk.🤷‍♂️
2022. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Lehet, de tényleg nevetséges voltam. Se beszélni, se fogalmazni nem tudok.
2022. jún. 24. 14:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen előfordul. Én röhögök a legjobban. Így elül az egész és semmi gáz utána sem.
2022. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap.
2022. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, lehet nem kéne emiatt rágódnom. Igazából ki is érdemelte nálam az illető, hogy hazudjak még ha nem is volt szándékos, már konkrétan kierőszakolta belőlem szerintem, idegesít, annyira bunkó és lekezelő egy stílusa van.
2022. jún. 24. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindennapos eset, hogy hülyét csinálok magamból. Nem kell paràzni. Ha ideges vagyok én még dadogok és úgy beszélek mindenféle fa szsàgot. De nem érdekel ki mit hisz. Talán így lehet azzal együtt élni, hogy egy komplett idióta, barom, szerencsétlen balhere vagyok.
2022. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!