Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felismerni a...

Hogyan lehet felismerni a drogosokat?

Figyelt kérdés
Cigin és alkoholon kívül soha nem próbáltam semmit, ezért talán kicsit ferde kép alakult ki bennem a narkósokkal szemben. Valahogy úgy képzeltem, hogy ezek az emberek mind sikertelen, lecsúszott alakok és gettókban tengetik az elétüket. Csakhogy nemrég megtudtam, hogy egy ismerősöm napi szinten elszív egy-egy füves cigit, és soha nem gondoltam volna róla. Eléggé meglepődtem mert egy szimpatikus srácról van szó, jó családból származik és mérnök.

2022. jún. 24. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De ennyire főleg heroinfüggők pusztulnak le.


Csomó kábítószerrel simán lehet úgy élni, hogy nem veszed észre az emberen.


Pl. gazdag vállalkozók és fideszes puncsosok kedvenc drogja a kokain.

2022. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Miss Endzsi ***** válasza:
94%
Én mindig csinosan vagyok, dolgozom, tervezek, próbálok egészségesen enni, mozgok, edzek, kéthetente-havonta használok más egyebet, füvet gyakrabban. De ismerek rendőröket, akik használják, tűzoltó, tanárt, mindenhol ott vannak.
2022. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Drog es drog kozott is van kulonbseg.. meg lehet mertekkel is. Fu az semmi enis szivom, neha meg mast is, de normalis melom van, jol keresek, sportolok stb..
2022. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Ők azok akik rázzák a lábukat a metrón, vonaton, villamoson meg az ujjaikkal dobolnaak a mellkasukon vagy a lábukon vagy a korlátom. Mindig sajnálom őket hogy így függnek a drogtól. Egyszer egy bácsi telefonált a parkban. Ült a padon és rázta a lábát. Nem tudza abbahagyni. Őt is sajnáltam. Szar az elvonásitünet.
2022. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat az utcso nagy hulyeseg 😀 latszik h nemtud semmit rola
2022. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromig folyamatosan csesztettek a szüleim, mert doboltam az ujjaimmal állandóan. Nem narkoztam.
2022. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Attol még függő voltál. Nem csak narkós lehecc! Lehet koffein függő voltál. Különben is ez anonim oldal mindent letagadtok!
2022. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor még nem nagyon volt energiaital, kávét meg nem szerettem:D
2022. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindig tancolnak Az utcan
2022. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Televan a kezük tűnyomokkal,ahogy nyomják magukba intravénásan a marihuánát.
2022. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!