Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felismerni a...

Hogyan lehet felismerni a drogosokat?

Figyelt kérdés
Cigin és alkoholon kívül soha nem próbáltam semmit, ezért talán kicsit ferde kép alakult ki bennem a narkósokkal szemben. Valahogy úgy képzeltem, hogy ezek az emberek mind sikertelen, lecsúszott alakok és gettókban tengetik az elétüket. Csakhogy nemrég megtudtam, hogy egy ismerősöm napi szinten elszív egy-egy füves cigit, és soha nem gondoltam volna róla. Eléggé meglepődtem mert egy szimpatikus srácról van szó, jó családból származik és mérnök.

2022. jún. 24. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Engem pl úgy tudsz hogy látod a figyelmet a szememben, az élénkséget, az értelmet, a pozitív kisugárzást, a szabad érzetet, mert az elmém már lebomlasztotta a kulturális nevelést, ezért a valósághoz sokkal közelebb állok mint akik nem csinálják. Jól vagyok, mert a sok csodaszerrel együttműködve dolgoztam a gyermekkori traumáimon, és megismertem ki vagyok én a sok környezeti hatás és genetika mögött. De nehezen találsz meg, mert nem járok sehova csak a közeli barátokkal, mert nincs átmosva az agyam hogy elvezzem a rendszer által kínált hamis élvezeteket. Más embereket nem szeretek, mert túl sok a limitációjuk, szürke az életük és a személyiségük. Altalanositva tudnak csak gondolkodni, nem tudnak semmit semmiről és amit először hallanak valamiről azt tényként kezelik.

Pl. Minden drog ugyanaz, a drog rossz tonkretesz káros. Miközben fel sem fogjak hogy ők maguk óriási drogfüggők. Csak éppen az ő drogjuk elfogadott és legális, a médiacégek pozitívat propagáltak róla a népnek mert azokkal a drogokkal könnyen, olcsón le lehet húzni a képet úgy hogy közben tönkre is mennek. :) na puszipá

2022. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kerülsz közeli viszonyba velük nagyon sokon észre sem venni. Nekem volt drogos párom. Nemtudtam először. Az tűnt föl h hol pörög hol nyugodt, hol kedves hol agresszívabb, hol ezt gondolja hol azt rövid időn belül. Ráadásul csak neki volt igaza, mindent kimagyaráz, ő mindent tzd szerinte. Ego a fellegekben, bátor. Tiszta ember ezeket nem tzdja követni, meg össze is zavarja. Feltűnően sűrű orr és szem csepp használat, túlzott illatok... Nem lecsúszott, látszólag....
2022. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
A drog egy gyűjtőfogalom. A különböző szerek teljesen máshogy hatnak. Nem is nagyon van értelme így egy csoportban emlegetni. A füves cigi (amennyiben tényleg csak kender van benne és nem szintetikus cucc) nem is igazán nevezhető drognak.
2022. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!