Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálom nagyon ha felisme...

Miért utálom nagyon ha felismernek netről az utcán? Miért zavarhat ennyire mikor nem is vagyok élőben sem csúnya?

Figyelt kérdés
Lány vagyok jelölgettem facen fiukat a környékről ahol lakom, vissza jelöltek mert jó a képem fenn, de valóságban is hasonlítok de nem teljesen vagyok olyan mint a képen.

2022. ápr. 29. 06:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Sapit ( baseball) hordok mindig az utcán hogy nagyjából elrejstem magamat.
2022. ápr. 29. 06:30
 2/9 A kérdező kommentje:
Véletlen rossz kategóriába tettem, mondjuk iskolás vagyok, a suliban is vigyázok hogy fel ne ismerjenek mondjuk.
2022. ápr. 29. 06:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság?
2022. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelolgess fiúkat és ennyi.Egyébként azért mert önbizalom hiányos vagy
2022. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a borsodi Dzsenifer Eniszton
2022. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar szedd le képeid vagy rejtsd el.

Ez meg az alap ismerkedés része... Mindegy ki vagy milyen nemű. Én is ha meglátok ismerős arcot utána nézek pl ő volt-e az.


Túl sokat gondolsz bele vagy introvertált vagy, esetleg önbizalomhiányos.


Online pl csak 2 arcképem van kint, aki meg ismer az úgyis lát, felesleges a posztolgatás.

Meg ott vannak az onlinen a pofátlan "ragadozók" 😂 így is rengeteg kéretlen levelem van. Pedig titkosított a profilom és csak profilképem látható.


Introvertált, alkotó vagyok, utálom ha néznek, de elkerülhetetlen, ha kimozdul az ember. Sokan fordulnak utánam, holott szolid blézeres, magasnyakú garbós vagyok.


Amióta karriert is építettem alkotásaim által így mégtöbb kéretlen ember van onlinen és offlinen egyaránt.


Ez van, ám minderre számítottam s lélekben fel kellett készülnöm. Introként nagyon lefáraszt.


Amennyire tudod előzd meg, mivel te esetedben vannak kint képek, +te jelölgetted őket, azaz te indítottad el a lavinát magadra. Viseld következményét. Lassan felnősz és majd talán ráeszmélsz : az internet kétélű penge.

S tudni kell felelősséget vállalni, mindegy miről is van szó.


Pl publikus kommenteléstől a posztolásig minden. Mindegy, hogy arccal vagy az nélkül, mi magunkat képviseljük s minősítjük.


Az arc vállalással pedig számítani kell arra, ha meglát valaki valahol lehet felismer.

Ez van.

Csak nem mindegy kit mi miatt ismernek fel, pozitív vagy negatív-e.


No meg ki számára mi a negatív és pozitív.

2022. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból kérdezem; nem lehet, hogy ezzel a jelölgetéssel az esetleges önbizalomhiányod, és/vagy introvertáltságod próbáltad kompenzálni? A valóságban pedig pont ezek köszöntek vissza, amikor a netes ismerősök felismertek, ezáltal szembesültél a fent említett gondokkal?
2022. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ertem minek kellett bejelolgetned, akit csak latasbol ismered?
2022. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 after stroke ***** válasza:
Azért, mert a netre csak az előre beállított, urambocsá' retusált képed kerül föl. Az utcán pedig a magad valójában látnak.
2022. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!