Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gondolt már arra, hogy...

Más is gondolt már arra, hogy "bárcsak meg sem születtem volna"?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dologban nem vagyok elég jó, és hiába próbálkozom minden áron, nem tudok ezekben fejlődést, változást elérni. Nagyon sok olyan (nem külső) tulajdonságom van, amit utálok magamban és nehézséget okoznak számomra. A jövőben ráadásul még nagyobb problémát fognak jelenteni. A céljaim, álmaim eléréséért nem érzek semmiféle motivációt. Képtelen leszenk elérni ezeket, mert egyszerűen nem vagyok elég jó. E miatt munkám is nehezen/nem igazán/nem olyan mint szeretném lesz, de ötletem sincs, hogy mi mással foglakozhatnék azon kívül, mint ami gyerekkorom óta az álmom. Ha visszamehetnék az időben, jó pár dolgot másként csinálnék. Teljesen kilátástalannak, reménytelennek gondolom az életemet, a jövőmet. Tulajdonképpen ha holnap nem ébrednék fel, akkor legalább nem kellene átélnem sok-sok évnyi szenvedést és boldogtalanságot...

21/F



2022. jún. 26. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a napokban állandóan.
2022. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én alapjában véve boldog vagyok és jó életet élek, mégis eszembe jutott már ez. Szegény családba születtem, így már kiskoromban is szembesültem az anyagi nehézségekkel. Most is sokat kell dolgoznom és ebből is csak kevés dologra futja, saját lakásom szerintem sosem lesz. Igazából én az anyagiak miatt érzem úgy, mert rengeteget kell a megélhetésért küzdeni, miközben nem lehet ott ötről a hatra jutni.
2022. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem olvastam el az egészet, csak leírom hogy szó szerint mindenki gondolt már erre.
2022. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen. De én azért, mert egy raklap xar családba születtem. Az egész gyerekkorom egy szívás volt, ami kihat a jelenlegi énemre is. Alacsony önbecsülés, tanulási nehézség, konfliktusoktól való félelem, szinte minden fontos dolgot 500x megrágok, nem merek kockáztatni.


Most már nem élek szüleimmel, jó életem van az átlag magyarhoz képest, de még jelenleg is gyakran eszembe jut, hogy miért nem lettem öngyilkos kamaszkoromban. Nem hiányoznék senkinek, mert akik ismernek, azok nem ismertek akkor, de legalább a szüleimmel jól kib*sztam volna. Megtudta volna mindenki egy levélből, mennyire trágya szülők. Mostmár feleslegesen tenném...

De azzal is eljátszom fejben, hogy ha öreganyám otthagyta volna papámat, aki megcsalta, akkor anyám se találkozott volna soha apámmal és meg se születek. Ez jó érzést kelt bennem.

2022. jún. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Mindennap.
2022. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer.
2022. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem hogy lehettem én a leggyorsabb és legéletképesebb sperma, mert olyan lusta poloska vagyok hogy ha egy doboz fagyi után inzulinkómát kapok és valaki eldöntene az oldalamra ott is maradnék egy fél napig inkább, ha megy a TV közbe akkor talán egész napra hmmm
2022. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, képzelheted milyen lehetett a konkurencia.
2022. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 na ja, vagy ok mar eleve ugy voltak vele hogy nem eri meg ez a nagy rohanas es fuck this shit inkabb csak pihiznek :D
2022. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!