Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok az életet?...

Hogy bírjátok az életet? Mármint a g*ci sok meló, tanulás, családi problémák, kihívások és FŐLEG A VÁLLALHATATLANUL NAGY HIBÁK amiket pusztán az ostobaságom miatt követtem el?

Figyelt kérdés
Sokan sokkal durvábban tolják mint én és még pulyát is bevállalnak. Nem hibáznak ennyit. Én meg beledöglöm az önfenntartásba is ami így célját veszti. + Húzom magammal a környezetem is kőkeményen és nem szándokosan csak g*ci ostoba vagyok (most kivételesen emellé még részeg is). Mi van ha életkêptelen vagyok? Most kajak, nem túlzok. Mi van ha alkalmatlan vagyok a piacgazdaságra. Akkor mi a tosz lesz? Nem megyek az aluljáróba az fix. Toljam tovább az életemet szarul? Úgy hogy minden nap elkerülhetetlenül hibázom?
2022. jún. 26. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem szívás, csak több odafigyelést igényel. Az hogy valami vagy valaki sok odafigyelést és törődést igényel, nem szívás. ❤️
2022. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ahogy érzed. Hálisten programozó vagyok és nem dadus. A gépek még működnek. Az lesz a szívás mikor azok is megborulnak.
2022. jún. 26. 02:08
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg élvezni a jól elvégzett munka örömét és nem mész rá erre idegileg. Nem olyan nehéz rá, aki szeret például sportolni, az tudja, miről beszélek.
2022. jún. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy nem bírom. A sötét mélyben vagyok, és nem bírok felállni. Szerintem nincs kiút. Ennyi. Csicska vagyok.
2022. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Megértelek, szopás ez az evolúció. Párunkat kinéz magának és kirostál.
2022. jún. 26. 21:54
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Apám, amikor ilyen hangulatban voltam, mindig megpaskolta a kezemet, és fejcsóválva azt mondta:

- Már megint túl komolyan veszed magad!

2022. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Anyám mikor gyerekként ilyen hangulatban voltam, úgy szétcsapta a fejem hogy utána hetekig rágni is alig bírtam. Ezt még abban a retkes falusi óvodában is nehéz volt kimagyarázni ahova jártam. A Fidesz szerint ezeket kéne kitartanom, csak mert nem voltam hajlandóak dolgozni és nincs nyugdíjuk. Már így is túl sokat kaptak tőlem, előbb megyek börtönbe minthogy eltartsam őket.
2022. jún. 27. 11:03
 18/18 A kérdező kommentje:

*voltak..

Freudi elszólás. Bár én hajlandó vagyok dolgozni de már nekem is kezd tele lenni a **

2022. jún. 27. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!