Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi miatt lehet, hogy a párom...

Mi miatt lehet, hogy a párom édesanyját egy barátnőm tegezhet nekem meg sosem mondta?

Figyelt kérdés
Tudom ez így fura kérdés és gyerekesnek is tűnhet, de őszintén zavar. Ez a lány aki tegezi a barátom legjobb barátjának a párja, ők 3 éve vannak együtt. Mi a párommal 1 éve. Nem lakunk együtt de nagyon sokat vagyok nálunk, mert ők is ott laknak ahol a párom. A lány pedig ritkábban találkozik vele. Biztos vele jobban szimpatizál, de számomra olyan kellemetlen ez. Így úgy érzem nem kedvel engem annyira, pedig sose csináltam semmit és szándékosan nem is mutatja ki de pl az ex barátnőjével a páromnak még kép is van fent az interneten. Mindenki tudja és meg ő is mondta nekem, hogy a párom sose volt így oda másért, mint értem. Sokat mondta, hogy majd ha összeházasodunk, gyerekünk lesz stb. de lehet nem engem képzelhet el igazán?

2022. jún. 26. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Mert a barátod legjobb barátjának a párjához sose lesz köze.Max. próbálja bebeszélni magának hogyha fiatal lánnyal haverkodik akkor ő is fiatal lesz :)

Te meg a pici fiára mászol rá.Hát az már ütősebb :)

Meg ez tényleg olyan hogy nem kell semmit sem csinálnod...egyszerűen ha nem vagy szimpi számára, maga a lényed, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor se fog jópofizni.Sőt, ha semleges a kapcsolatotok akkor örülj neki.Mert jobb ez...inkább ne legyen jó a kapcsolat, minthogy kifejezetten rossz legyen.Mert az egy halál, mikor az anyós vérszemet kap :)

2022. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan ember, akiben az a tévképzet él, hogy a családban így kapja meg a tiszteletet. Az én volt feleségem szülei is ilyenek voltak, magázni kellett őket, de több velem kb egyidős ismerőssel tegeződtek. Egyébként ezt a tisztelet dolgot ők mondták, az anyósomnak még a szüleit is magázni kellett, onnan jött ez a baromság.
2022. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul jelenti azt hogy nem kedvel annyira, lehet hogy azert tegezodik vele mert regebb ota ismeri.
2022. jún. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a csajt, hogy ők hogyan jutottak el oda. Mi innwn honnan tudjuk???
2022. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!