Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Loptatok-e már valamit...

Lányok! Loptatok-e már valamit szándékosan? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Előbb halnék éhen, mintsem elvegyek valamit, ami nem az enyém.
2022. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
69%
Még soha.
2022. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én oviban azt hiszem, kétszer. Úgy voltak a kis helyek a gyerekeknek, hogy kint, külön folyosón a csoportokon kívül. A folyosó végén meg a mosdó. Na most, én amikor mentem "mosdóba" elcsentem egyszer egy kis Kinder-tojás figurát, másszor meg egy másikat, mert tetszett, vagy hiányzott a gyűjteményemből. Nem vagyok rá büszke, ha lenne gyerekem biztos megszidnám, ha ilyet tenne, és mondanám neki, hogy adja vissza annak a ygereknek, akitől ellopta.
2022. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Rágót a boltból amikor olyan 5 éves lehettem, és besétáltam egyedül.
2022. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem büszkeség, de egyszer voltam olyan élethelyzetben, hogy egy közalbiban laktam. Rengeteget dolgoztam, de mégsem kerestem sokat, havi 40 ezer forintot(35 ezer volt az albérlet), így hát enni nem nagyon volt mit. Annak érdekében, hogy ne haljak éhen gyakran loptam a közalbi hűtőjéből narancsot, vajat, és majonézt.
2022. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Csókot! ;)
2022. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy dohánytálcát szórakozóhelyről kb 12 éve. A mai napig meg van. Mi nem dohányzunk, de voltak vendégeink, akik hasznát vették.
2022. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok rá büszke, de kisebb koromban mindig loptam rágót, cukrot, sós mogyorót a boltból, néha mást is. Nagyanyámtól tanultam, ő is mindig zsebre rakta a csokikat, meg Bécsbe járt ki ruhát lopni
2022. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!