Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova mentek el nyaralni a nyáron?

Hova mentek el nyaralni a nyáron?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon őszintén? Sehova, és nem is hiányzik. Megtehetnénk, vannak megtakarításaink, de eskü, én fáradtabban jövök haza, mint ahogy elmentem. Pedig szálloda, 4 csillag, sose mentünk önellátó helyre, de egyszerűen nem kapcsol ki, ez van. Valószínűleg így vagyok összerakva.

Itthon dolgozom már 20 éve, szabadúszó vagyok, igazából akkor csinálok magamnak szabad napo(ka)t amikor én szeretnék. A házunk jó, a terasz is jó, ejtőzök, telefont nem veszem fel, ha itthon csapok egy ilyen hetet, ezerszer kipihentebb vagyok, mint egy nyaralás után. Próbáltuk már 15 éven keresztül, hegyvidék, tengerpart, termálfürdő, külföld, belföld, anyám hétvégi háza egy üdülővárosban, nem volt soha az a minden kényelmet kielégítő, mint itthon. A másik meg az, hogy ami van már pár évtizede, az nem nyaralás, hanem tömegturizmus. Meghagyjuk annak, aki szereti.

2022. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem járda szigetek vagy az árok partja.

Sajnos nagyon szr évet élünk.

2022. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére senkinek nem külföld a legfontosabb a mai helyzetben.
2022. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 dettó. Én is csak túlélem.


Amúgy sehova nem megyünk,nincs rá idő.

2022. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Bodrogkisfaludon voltunk, a Boldogkisfalud fesztiválon, most értünk haza este. Kis borozgatás meg beszélgetés tesóimmal, ritkák az ilyen alkalmak, így most megragadtuk ezt a 3 napot.
2022. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Holnap indulunk Hajdúszoboszlóra, júliusban egy hétvégére Bécsbe, augusztusban Krk-ra
2022. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Horvátországban voltam 10 napot, aztán megyek Németországba 8 napra és Augusztus végén egy napos kirándulásra Bécsbe:-) Ezeken kívül Balcsi, Tisza stb. :):)
2022. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!