Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan reagálnátok rá...

Ti hogyan reagálnátok rá hogyha egész nyáron nem mentek nyaralni se strandra és szüli-névnapodra se kapsz semmit?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 17:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy?


Eddig mindig nyaraltatok es felköszöntöttek,idén meg minden elmaradt?

2017. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
56%
Ez rengeteg dologtól függ, attól hogy hány éves vagy milyen a szüleiddel a viszonyod és nyilván még vannak tényezők...
2017. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
7%
Hiszti volt már?
2017. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
Ez mind igy volt nálam is, es ?
2017. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Van valami előzménye..?

Egy normális családban ha nyaralni nem is mennek,-de azért felköszöntik a családtagokat.

2017. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen minden nyaram. Mi ebben a nagy cucc? :D

Elfoglalom magam, jól érzem magam.

2017. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Egész nyáron esélyem sincs szabadságra menni, se nyaralni. Fő szezonban van a legtöbb munka.

Szülinapomon bőven elég egy "Boldog születés napot felköszöntés."

Nekem nem is kellene ajándék, hisz családommal minden nap ajándék...


Tehát ne hisztizz, örülj és az legyen a legnagyobb gondod, hogy nincs idén nyaralás. Van akinek már az is öröm, ha 1 hétvégét otthon tölthet a családjával. Vagy kap egy tányér levest valakitől...

2017. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mert ha nem 12-13 akkor simán elmehetnél baráttal/barátnővel strandra te is, vagy uszodába, koncertre, esetleg egy nyàri estén fagyizni

majdnem pótolni tudja, ès max 1-2 ezerből megvan

2017. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom még a búcsúba sem mentünk családostól. Akkor rossz volt, de ma már felnőtt vagyok és úgy szervezem a programjaimat, ahogy én akarom. Kitartás!
2017. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Idén lettem 15 éves, és anyagilag "kicsit" mélyponton voltunk, így idén lényegében örültem hogy ehetek.
2017. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!