Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinevet vagy tetszem neki?

Kinevet vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy héten egyszer szoktam bevásárolni. Az utóbbi pár hónapban szoktam kérni a húspultból is cuccot.Mivel egy nagyobb áruházban intézem a bevásárlást, ezért a pultban mindig más van beosztva..legalábbis ezalatt a pár hét alatt így volt.Van egy csaj, aki viszont már 3 szor is kiszolgált.30 körüli, sötétebb bőrű, vagy roma származású, vagy valami más nemzetiség van benne.De teljesen normálisan beszél magyarul.Szóval mondom a csajnak mit kérek, látom hogy eljut az agyáig az információ, fel is fogja,és fogja a kis szatyrot és elkezdi pakolni bele a kért cuccot.De közbe azt látom rajta,mintha belül mosolyogna.Mintha kuncogna magába.Valamint pakolja a cuccot, félig viszont mintha azt nézné hogy én nézem amit csinál.Az egyik alkalommal sorba kellett állni,és az előttem lévőt fapofával csak a munkára összpontosítva szolgálta ki, semmi furcsa viselkedés vagy reakció.Nálam viszont mindig fura..és a fentebb írtak mellett nehéz megfogalmazni, de mintha úgy fel akarna vágni hogy sitty sutty intézi a dolgot, amit kértem, mintha direkt laza akarna lenni.Nem tudom hogy mindezt azért csinálja mert kinevet, mert valami röhejeset lát a külsőmön, vagy mondjuk ahogy megnyilvánulok?! És ezzel együtt lenéz és flegma ezzel a lazasággal,mert mondjuk nem néz rám egyenrangú félként...

Vagy tetszem neki és ezért viselkedik velem másképp?!

Én is 30 feletti vagyok,de nem nézek ki annyinak.Nincs semmi extra a külsőmön,ami mondjuk ciki lenne.És szerintem normálisan kérem amit kérek.Köszönni szoktam,kérem amit kérek,mikor megkapom pedig megköszönöm és szép napot kívánok.Ha más szolgál ki, akkor csak azt látom hogy nem akadnak fenn se a külsőmön, se ahogy kérem a cuccot, mindenki más unott fejjel a munkájára koncentrálva adja amit kértem.



2022. jún. 26. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hmm... lehet hogy a nagyrészét ennek a dolognak csak beképzeled.
2022. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Kamu
2022. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elképzelhető hogy félreértem vagy beképzelem, bár amiket tapasztaltam azokat írtam le és pont úgy ahogy történtek.

Hogy ebbe mi kamu az érdekes :D

2022. jún. 26. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet, nekem is van mist egy gondom, engem például napok óta gyötör a bartholin cisztám. Már várom, hogy kifakadjon.
2022. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Este nagyon fájt, erre ébredtem fel éjszaka. Most nem fáj és nem is viszket. Szerintem hamarosan kifakad.
2022. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!