Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon lükének tart és kinevet?

Vajon lükének tart és kinevet?

Figyelt kérdés

Egy fiú ismerősömmel, ha beszélgetek és magyarázok neki valamit (nem vicces dolgot), mindig elkezd mosolyogni és úgy hallgat.

Miért lehet? Kinevet? Kis lükének tart?


2020. aug. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha megkérdeznéd tőle...
2020. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mond rá semmit.

Szerinted nem azzal kezdtem, hogy tőle kérdeztem meg?XD

2020. aug. 30. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
És jól ismered az illetőt? Szóval olyan témáról beszélsz neki, ami őt is érdekli? Mert lehetséges, hogy egyszerűen nem érdekli az, amiről értekezel. Gondolom, ha érdekelné, akkor hozzászólna.
2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet szimplán zavarban is. Vagy az is lehet hogy a téma egyáltalán nem érdekli aztán nem tudja, hogy mit csináljon, hogy szabaduljon.


Figyelted, hogy másokkal ha beszélget hogy szokott viselkedni? (ha ott is mosolyog akkor ő ilyen és nem veled van a probléma)

Figyeled a többi beszélgetőpartnered, hogy ők ugyanazokra a témákra hogy reagálnak? (mert ha ők is mosolyognak akkor lehet hülyeséget beszél tényleg)

2020. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azért csinálja, mert nem érdekli a téma szerintem. Általában ő kérdez és amikor válaszolok van ez, vagy lényegesebb dolgoknál (tehát nem a legújabb gyantázási trendet ecsetelem közben neki). Végig figyel ilyenkor, míg beszélek, nem kalandozik el. Csak néz és közben elkezd mosolyogni, mire a végére érek.

Úgy tudom zárkózottabb típus, nem az a mindenkivel bratyizós fajta.

2020. aug. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!