Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hívják emberek a szerelm...

Miért hívják emberek a szerelmüket/párjukat barátnak? 😂

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Guglizd ki!
2022. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Tudom melyik kérdéstől jössz kérdező.


Annál a kérdésnél a kérdező lány a barátot úgy értette, hogy a párja, szerelme, pasija stb.


Az emberek szokták így hívni a párjukat, nem mindig azt mondják, hogy a szerelmem, párom, pasim stb.

2022. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Mintahogy fordított esetben is hívják a lányt barátnőnek.


2-es voltam.

2022. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Meglepőt mondok, azért mert a férfi nemű szerelmed a barátod a nő nemű szerelmed pedig a barátnőd.
2022. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, szerintem hülye kifejezés, nem használom. Inkább azt mondom, hogy pasim/párom.
2022. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is idiótán hangzik. Tiniként használtam utoljára, mikor még anyám is úgy hívta az első szerelmem, hogy KIS BARÁTOD. Azóta a hideg ráz, hogy felnőtt emberek itt tartanak.
2022. jún. 26. 20:36
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

A pasi megnevezés gáz...


A barát meg mindig sokkal jobb mint az élettárs v pár..


Utoljára oviban volt parom mikor kettes sorban kellett setalni menni. 😂😂😂

2022. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én meg nem szoktam dugni azzal, aki a "barátom" :D
2022. jún. 26. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
#8 Jó hát óvodások amúgy sem dugnak.
2022. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Mert nincs rá jobb szó. Más nyelvekben is barát, csak hozzáteszik, hogy fiúbarát, lánybarát. Én hívnám szívesen másnak de minek hívjam? A pasi nekem pejoratív töltetet hordoz, becézgetős nem vagyok, hogy kedvesem, drágám, szívemezzem főleg mások előtt, a vőlegényem meg túl hosszú és általában kérdezősködést vet fel, hogy úú tényleg és mikor lesz esküvő stb. Szóval még a párom a legkevésbé szar kifejezés, ami van. kajak könnyebb lesz, ha már férjemet kell mondani, egyszerűbb és egyértelmű.:D
2022. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!