Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok elfelejtik az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok elfelejtik az első szerelmüket/párjukat?

Figyelt kérdés
Igazából adja magát a kérdés. A lányok el szokták felejteni azt a srácot, akivel először volt párkapcsolatuk és szerelmesek voltak egymásba? És milyen gyakran jut eszükbe az a srác?

2019. máj. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Egyénfüggő. Van aki igen, de inkább nem szokták.
2019. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki mély nyomot hagy az emberben, arra mindig emlékezni fog. Viszont le kell zárni a múltat és a jelenben kell élni. Tehát nem az első szerelem lesz a feledhetetlen, hanem az utolsó.
2019. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát véglegesen nem lehet elfelejteni.

Ha nagyon szerették egymást, akkor mély nyomot fog hagyni...

2019. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%

Bár elfelejteném!


2013ban szakítottunk, 2 évemet tette tönkre. Nem, nem tudtam elfelejteni, álmaimban is kísérteni szokott.


A jó oldala ennek a dolognak, hogy szinte bármelyik férfi jobb nála, így már nem szoktam párkapcsolatban szabályosan szenvedni.

2019. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyzet függő.ha például nagy sebet hagyott benned kizart dolog szerintem.

Én pl békében váltam el tőle nem volt közös célunk így nem működött.jó nem teljesen felejtettem el emléket nem lehet törölni de lezartam és nem agyalok rajta soha:)

2019. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!