Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják az emberek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják az emberek ezt? Ha igazán szerették az első szerelmüket akkor ezzel olyan mintha elárulnák őt nem?

Figyelt kérdés

Ha valaki igazán szerette az első szerelmét, és vége lesz a kapcsolatnak, akkor utána a későbbiekben miért lesz más kapcsolatuk is? Ezzel olyan mintha elárulnák az első szerelmüket. Persze nem azokra értem akiket mondjuk megcsalt a szerelmük vagy haragban váltak el, hanem azokra gondolok akik békében váltak el és mindig szeretni fogják egymást. Akkor ha valakinél sosem fog elmúlni az első szerelme iránti érzés, akkor miért akarnak ismerkedni másokkal és később más kapcsolatot létesíteni?


Én nagyon szeretem őt. És, hogy ha egyszer vége lesz, nekem biztos nem lesz több kapcslatom, mert nem akarok mást, nem fogom ezzel elárulni őt, mert én csak őt fogom szeretni mindig.

És én inkább leélem az egész életemet majd egyedül, minthogy valaki mással aki nem ő.


Ti hogy vagytok ezzel?? Akik igazán szerették az elsőt és sose fogják elfelejteni akkor mégis miért keresnek mást és lépnek túl rajta?



2019. márc. 16. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényege a szerelemnek: elvakít, úgy érzed csak ő létezik. Ez a köd el fog múlni egyszer.
2019. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igazad. Nincs olyan, hogy egész életedben egy embert szeress, csak nagyon ritkán. Ha nem vagy együtt az illetővel akkor pedig idővel elmúlik a szerelem, és jön valaki más akit jobban/ugyanúgy szeretsz. Megértem, ha most úgy gondolod ahogy. De nem tudhatod biztosra. Majd egyszer felnőtt leszel minden értelemben és akkor láthatod, hogy akár több embert is lehet egyszerre szeretni. De mindenkit kicsit máshogy.
2019. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha békében válasz el annak is van egy oka,másképp nem lenne szakítás,ez így logikus.

Tudod,volt egyszer valaki aki feltette a kérdést :hogy tudsz megvállni olyas valakitől akit egyszer nagyon szerettél? A válasz egyszerű : egy kapcsolatban jobban kibontakozik az ember,új felünket ismerhetik meg a társaink. Ezért van az,hogyha nem is haragban vállnak el,akkor sincs már meg az a szeretet,de ha az egyik fél részéről mégis meg van,az idő és új emberek megismerése minden változtathat.

2019. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szerelem egyszer elmúlik bármilyen erős is. Ez nem egy mese vagy egy film. :D Tudományos alapon is: 2-4 éven keresztül termeli maximum azt a dolgot a szervezet, amitől szerelmet érez valaki, utána megszűnik és maximum szeretetbe megy át, de az már nem az igazi szerelem. Majd neked is változik, sajnos ilyen ez...

18/F

2019. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal lehetsz még.

Sajnos a legcsodálatosabb embereknek is vannak hibáik, amik az idők során problémákat okozhatnak, ahogy az is, ha nem egyezik az életcélotok, gyökeresen más a személyiségetek stb. Nem adhatja fel saját magát az egyik a másikért, mert akkor sosem lesz igazán boldog. Ilyenkor békében, tisztelettel ugyan, de el kell engedni a másikat, hogy megtalálhassa azt, aki valóban illik hozzá.

2019. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kedves, rendes válaszokat. Persze lehet, hogy majd idővel az én véleményem is változni fog arról, hogy majd tovább kell lépnem, de félek, hogy rosszul fogom magam érezni miatta mert félek, hogy olyan érzés lesz számomra mintha elárulnám őt, annak ellenére, hogy addigra már vége lesz. De jelenleg nem tudom elképzelni, hogy majd milyen lesz az életem nélküle. Ő az első szerelmem, és nagyon szeretem!
2019. márc. 17. 01:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondod, mintha kötelező lenne szakítanod vele egyszer. Oké, hogy ritka manapság a legelsővel maradni egy életen át, de ennek a kapcsolat résztvevői az okai, nem az, hogy "így kell lennie". Ha olyan irányba változtok az idő folyamán, hogy kompatibilisek maradtok egymással, illetve hajlandóak lesztek dolgozni azon, hogy működjenek köztetek a dolgok, akkor tulajdonképpen miért is kellene kizárni azt a lehetőséget, hogy együtt maradtok...?
2019. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért van ez bennem, mert nemmsokára külfölre költözök, és igaz nem a világ végére, de nem is a szomszédba. Szóval nemtudom, hogy fog működni a távkapcsolat, lehet, hogy nem fogjuk sokáig kihúzni. Ezért tettem fel ezt a kérdést ilyen formában. Nemtudom mi lesz velem nélküle, nem tudom mi lesz velünk.
2019. márc. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!