Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek,parázok?

Mit tegyek,parázok?

Figyelt kérdés
Van egy személy aki egy buliban odajött hozzám nagyon nyomult,meg fura kérdéseket tett fel aztán szóltam ismerősömnek vigye el mert nem akar rólam lekopni. Aztán másnap bejelölt az összes közösségi oldalon,nem igazoltam vissza, de nagyon félek mivan hogyma elkezd zaklatni? Ma reggel láttam messziről az állomáson és feltűnően nézett.
2022. jún. 27. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy letiltottad.

Hadd nézzen. Ha zaklatni kezd személyesen, el kell küldeni a búsba

2022. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen embereket.
2022. jún. 27. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a barátaidnak, az ismerőseidnek, a szüleidnek, hogy tudjanak minél többen erről az esetről. Lehet nem akar rosszat, csak ismerkedni, de ha te nem vagy őrá vevő, akkor ezt figyelembe kellene vennie, de úgy néz ki, nem érti ezt.
2022. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy csak véletlen volt ott ahol te is de az utolsónak igaza van mondd el több embernek is ne jelöld vissza egy szót se írj neki

De pl ha vonattal mész haza este akkor menjen ki eléd valaki.

Mondjuk ez ettől függetlenül is fontos

2022. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha látja hogy nem reagálsz lekopik remélhetőleg.

Amúgy meg mint előttem írták, ne jelölj vissza, szólj mindenkinek hogy gyanús és figyeljenek oda.

De szerintem is csak véletlen egybe esés, lehet tetszel neki és a mamája / papája úgy tanította hogy a kitartás meghozza a gyümölcsét :)

És lehet azért beszélt össze-vissza, mert zavarban volt.


- Ha mégsem és tovább zaklat, akkor "4 ajtós szekrény" ismerős és beszélgessen el vele...

2022. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta szerencsére nem írt,remélhetőleg nem is fog,inkább az volt fura hogy ma ott voltam az állomáson,pedig sosem láttam még ott.Nem tudom de nagyon nyomulós volt,szerintem ittas is volt, De tipikus himringyó személyiség,kérdeztem akik ismerik most nem tudom hogy pusztán irigységből mondták vagy igaz de nem jó híreket mondtak,előttem is fűzött már más személyt,aztán hirtelen kopintotta ahogyan meglátott és hozzám jött,tehát megbízhatatlan ami nagyon nagy gond.
2022. jún. 27. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hagy békén azzokon az oldalakon akkor tilts mindenhol. Ha már élőben zaklat jelentheted is.
2022. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!