Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudom rávenni magamat a...

Hogy tudom rávenni magamat a fogyásra?

Figyelt kérdés
Otthon ülő ember vagyok, aki alig akar kimenni itthonról és folyton olvas.

2022. jún. 27. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem otthon ülve, nem olvasással, ha tényleg nagyon akarnád valószínűleg logikus hogy nem ezt csinálnád...De egyébként nem feltétlenül kell sportolni hogy leadj pár felesleges kilót...én home officeba 15 kilót fogytam az idegtől :d
2022. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is tudok stresszelve fogyni, viszont mikor azon a dolgon stresszeltem öngyilkossági gondolataim is voltak. Annyira nem akarok emiatt lesüllyedni.
2022. jún. 27. 19:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézd, én egy módszerrel elég rendesen lefogytam egyszer 90 kg-ról 70-re; egyél keveset, és hízlaló kajákból egyáltalán ne vagy csak még kevesebbet! Tudomásom szerint nincs ebben semmi ördögi, a testnek szüksége van bizonyos napi kalóriamennyiségre, hogy az aktuális súlyát fenntartsa - ha ennél kevesebbet viszel be vagy éppenséggel elég sokat égetsz el belőle, fogyni fogsz. A neten találsz ilyen kalkulátorokat, ha esetleg számolgatni akarnád a kalóriákat... A kérdés csak az, hogy akarod-e ezt annyira, hogy elengeded a nasikat, a habzsi-dőzsit, meg a jóllakottság érzetét - a legtöbben nem... Mostanában pedig egyébként elhatároztam (sokadszorra), hogy ledobom az úszógumikat és kiszálkásodom - rengeteget vagyok aktív, egészségesen eszek és keveset; láss csodát, szépen haladok!
2022. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy kezdj el mozogni, de a mostaninál többet ne egyél. Futás, biciklizés, akár sétálás. A test mellett a lélekre is jó hatással van a mozgás.
2022. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én eldöntöttem, rengeteg csokit eszek, pedig kövér vagyok! Ki miatt fogynék le? Senki sem ér annyit, hogy éheztessem magam! Már nem érdekel! 36 N
2022. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha fiatal vagy antiszoc, onbizalomhianyos es nincs parod akkor ez eleg motivacio szerintem..
2022. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5, Egészségedre.


6, Antiszociális nem vagyok, az pszichopata/ szociopata. Aszociális vagyok. Nincsen alacsony önbizalmam. Miért kell mindenkinek egy társ?

2022. jún. 27. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha neked jo igy akkor valszeg nem fog kimozditani semmi 😀
2022. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Magam miatt akarok fogyni, nem más miatt :D
2022. jún. 27. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hat akkor mi tart vissza, motivaljon az 🤷
2022. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!