Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne találjanak...

Mit tegyek hogy ne találjanak be állandóan a drogosok/csövesek?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban "csak" három eset volt, de az elmúlt években rengeteg. Általában drog vagy valami serkentő szer, vagy alkohol hatása alatt álló férfiak odajönnek, megállítanak, odaszólnak, buszon mellém ülnek és magyaráznak, kocsival elémfurdol, biciklivel követ stb, de nem is értem mit mond csak összevissza beszél.


Mesélem ezeket a sztorikat másoknak és nem hiszik el, meg mondják hogy velük ilyen sosincs és biztos velem van a baj. Nem tudom, annyi a közös mindegyikben hogy általában kifigyelnek, tehát utca végéről már néz, vagy felszállok a buszra és nézi hova ülök, utának jön meg ilyenek.

Mit lehet tenni ezek ellen? Gázspray vagy valami önvédelmi eszköz mindig van nálam, de támadásig nem fajul, csak el akarom kerülni hogy belémkössenek meg így kinézzenek.



2022. jún. 28. 03:26
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kerülni kell a szem kontraktus.
2022. jún. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Kontaktust * akart lenni, javított a telefon.
2022. jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Elég néha ha nem tűnsz teljesen elfoglaltnak és fenyegetőnek számukra, mert pl nincs rajtad füles vagy nem olvasol könyvet. Engem is gyakran betalálnak pedig én egy barnabőrű férfi vagyok.
2022. jún. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
72%
Kerülni kéne magàt a környéket.
2022. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Próbáltál nem nagyvárosi gettóban élni? Máshol ez nem létező jelenség.
2022. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
66%

Gerinc torna.

A testbeszéded miatt mennek rád. Azt sugallja nekik, hogy védtelen vagy.

Húzd ki magad, ülj egyenesen. Fejet fel, légy büszke arra aki vagy.

És egyetlen egy sem fog többé betalálni.

2022. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem is mindig megtalálnak, pedig nálam többnyire van könyv (buszmegálló, busz) vagy fejhallgató (utca).
2022. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindig fülest használok, sajna volt félreértés vicces eset is, hogy már szólongatott a bkk ellenőr én meg ignoráltam mert azt hittem valami csöves kéreget. Persze aztán mutattam bérletet😅
2022. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shaddark ***** válasza:
99%

Nem azt nézik mit csinálsz, nem érdekli őket zavarnak-e vagy sem.

Azt nézik hogy ki a gyenge, ki lehet "áldozat".

Ha görnyedten ülsz - betalálnak. Ha riadtan pislogsz feléjük - betalálnak. Ha látszik hogy direkt nem nézel rájuk - betalálnak.

Ha kihúzod magad és nem teszel úgy mintha észre se vennéd őket - elkerülnek, keresnek könnyebb "célpontot".

Neked is szól akkor a #6 válaszom :)

2022. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!