Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek azt, aki...

MJozsi44 kérdése:

Hogy kezelnétek azt, aki visszaél azzal, hogy szívesességet tett neked(kezes volt), de azóta állandóan felemlegeti és zsarolni próbál vele(nem pénzt akar, hanem a kontrollt megszerezni feletted)?

Figyelt kérdés
Erről a témáról magyarul nem találtam, de azért utálok szivessegget kérni, mert utána állandóan fel van emlegetve, hiaba viszonoztam kisebb dolgokkal. Persze visszaadnám, de a visszaélő célja a kontroll(mint egy uzsorás maffiózó: soha nem fizeted vissza).

2022. ápr. 30. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Adnék neki egy kis kóstolót: két hónapig nem fizetném a hitelt.

Aztán befizetném egyben - az erre félretett pénzből.

-Akadozhatnak a dolgok...

2022. ápr. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igen drágámban pont volt ilyen ott ahol Jimmyék elköltözbek és Greg úgy kezeli Jimmyt, hogy örökké az adósa lesz. Érdemes lenne ezt a sorozatot megnézned, nagyo tanultságos ebből a szempontból.
2022. ápr. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy ha ahányszor nem bír viselkedni, annyi héttel később fizeted csak be a következő részletet. Én is sarokba szorítanám.
2022. ápr. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pláne, h ha nem fizeti először az ő fizetésére terheli rá a bank.

Ha pedig elkerülni próbálja úgy, h készpénzben kéri a fizetését és nem számlára, amit valószínűleg még se tenne egy munkáltató. Akkor is rá tudják terhelni, úgy, h a előbb levonják és utána jön a fizetés. De ha így megpróbálja kijátszani akkor a kezes feljelentheti. Ráadásul ennyi erővel ezt a kezes is megtehetné. Készpénzben kéri a fizut így nem tudják tőle levonni, nem is fizeti be aztán annyi.


Ez nem úgy van ahogy az egyszerű prolik elképzelik, haha jól megmutatnám én, nem fizetnem be, oszt egyből vonnak is a kezestől.

2022. máj. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!