Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinektek nem hiányzik Ben...

Tinektek nem hiányzik Ben bácsi (Uncle Ben)?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 30. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%

Engem inkább az érdekelne, hogy miért nem jött rá senki, hogy Ben Kenobi az Obi-wan Kenobi? Még csak nem is a vezetéknevét változtatta meg. És külsőre is ugyanaz maradt. És soha senki nem nyomozott utána, és nem jött rá semmire. Csak úgy ott rohadt a sivatagban, amíg el nem érkezett a következő film cselekménye.


Ez senkinek nem furcsa? Kit érdekelnek a négerek, meg a politikusok, amikor ennél sokkal égetőbb problémák vannak?

2022. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Szögezzük le: maximálisan a rasszizmus ellen vagyok.

De ezt én a dolgok durva túlgondolásának érzem. Oké, más lehet egy amerikainak a gondolkodásvilága, mint mondjuk az enyém, tény, hogy sok olyan kulturális dolog van, ami nekünk semleges, nekik meg nem. De ez kb. olyan, mintha a cigánypecsenyét átneveznék. De nem is akármire, hanem mondjuk... cigánysültre. Mert kb. ennyi ér ez az átnevezősdi. Mostantól nem Ben bécsi lesz, hanem Ben. Hurrá, rasszizmus megszüntetve!

Közben meg ugyanúgy hatalms hátránnyal indul az életben az, aki afroamerikai. Hiába nem "bácsi" már a Ben.

2022. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem vettem, úgyhogy nem mondanám, hogy hiányzik, de hülyeségnek tartom az átnevezését.
2022. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
A „bácsi” magyaeul fogalmazva nem tükrözi azt, amit az „uncle” jelent(het) angolul, én teljesen megértem, hogy átnevezték.
2022. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiányzik, mert rasszista! Csak sajnos itt képtelenek felfogni az emberek, annyira rasszista már szinte mindenki!
2022. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

De igen, nagyon hiányzik

[link]

2022. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Eleget látom Youtube reklámokban amikor a kutyás videókat nézném.
2022. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Lehet még kapni, csak nem azon a néven.

Nem halsz bele a névváltoztatásba.

2022. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
veszek majd egyet
2022. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Volt valami indiános amerikai termék, amiről aztán leretusálták az indián lányt, mert szerintük rasszista. Az emberek pedig rögtön összerakták a dolog üzenetét: az indiánokat előbb a földjükről űzték el, majd a termékekről is.

Ugyanez az Uncle Ben's is. Sosem volt köze a rasszizmushoz, csak az emberi ostobaság áldozata lett.

Gyakorlatilag eltüntetik a színesbőrűeket a rasszizmus elleni harc nevében. Akkor ki is a rasszista?

2022. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!