Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy 33 év...

Lehetséges, hogy egy 33 év körüli férfinak ne legyen Facebook fiókja?

Figyelt kérdés

Az oktatómat akartam megtalálni, de sajnos nem találom fent… illetve van egy jópár felhasználó az ő nevével de az egyik sem ő.

Meg van vagy 6 fiók ugyanazzal a névvel csak semmi profil meg nem ír ki semmilyen adatot illetve ismerősöket sem jelenít meg egyiknél sem..:/

Amúgy már nem fog oktatni tovább, mert végeztem nála.

Csak gondoltam megkeresném mert jól kijöttünk és eléggé bírom.:D

De se Facebook, se Instagram.. sajnos:/

Ez lehetséges?

Az e-mail különben megvan, de még az alapján sem találtam.

Mert amúgy öregnek nem mondhatnám ilyenekhez:D


2022. jún. 30. 15:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám 31, neki sincs
2022. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy lehetséges!


Sőt! Egyre többen kezdenek arra rájönni, hogy nem kell nekik Face és boldogabbak nélküle!


Én is azóta vagyok nyugodt, amióta nincs és felszabadult egy csomó időm. Nem kell kötelezően lájkolgatnom, azt lesnem hogy ki-mit zabált, hova xart, meg nem találnak meg idióták. Szerintem az oktatód egy okos ember, ennyi, örülj neki! :)

2022. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne lehetséges?
2022. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

#2

Mondjuk az állítható hogy mit láss, simán kikövettem az unalmas ismerőseimet, nekem múzeumok, fotósok, űrügynökségek, stb posztjaival van tele a fő hírfolyamom. :)

2022. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
4: ha nekem kell valami infó, azt face nélkül is megtalálom, ha akarom és akkor, amikor szükségem van rá. :)
2022. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges nekem sincs és 32 vagyok.
2022. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lenne lehetséges?
2022. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

#5

Ja, én nem tudományos publikációk, repozitóriumok vagy fulltext adatbázisok helyett használom, csak szabadidőben. Ha információra van szükségem, én is máshol keresem.

2022. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a face több kárt okoz, mint hasznot - persze magának termeli a hasznot, amikor eladja a felhasználók adatait, szokásait stb - pl. egy csomó fiatal önképe sérül azáltal, hogy másokhoz hasonlítgatja magát és folyton frusztrálódik, amikor úgy érzi, hogy ő valamiben kevesebb, mert a másiknak több ismerőse van, több lájkot kapott, megint új ruhát vett, Görögben nyaral, neki meg nem telik rá, új pasija van, aki az exe és stb, meg hát a sok verbális összetűzés, félreértés, egymásnak esés stb hát kinek hiányzik ez?!


Az oktatódnak nyilván nincs ideje vagy és kedve hlyeségekkel foglalkozni az ismerőseivel meg élő kapcsolatot ápol s mobilon értekezik.

2022. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. A face nem korfüggő és face előtt is volt élet s utána is lesz.
2022. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!