Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elnyomni magunkba...

Hogyan lehet elnyomni magunkban egy emléket amit fél évvel ezelőtt tettem?

Figyelt kérdés
Részegen tettem, kofordultam magamból, kínos volt rám nézve a dolog és emiatt ítélnek meg, könyvelnek el könnyűvérűnek. Fáj amikor ezt mondják, mert tudom magamról, hogy alapjáraton nem ilyen vagyok. Igyekszem elnyomni magamban az emléket és napról napra megpróbálni jobb emberré lenni de ezek a tüskék bennem maradnak. Nem, nem megcsalásról van szó, sem arról,hogy olyannal kezdtem volna akinek barátnője van.

2022. júl. 1. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Részegen mindenki művel baromságokat.megtörtént, utólag ne ragodj rajta. Az a lényeg hogy a te lelkiismereted legyen tiszta, a többiek meg majd le akarnak rólad
2022. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Mi is a gond? Szexeltem olyannal részegen, akivel józanul sose, és nem is volt valami jó, mert hát részegen egyébként se nagyon lehet értelmesen szexelni, meg vele nem is lett volna szabad, nem azért mert párja lett volna, csak közeli rokon legjobb barátja, úgyhogy alapvetően ciki volt az egész, de én nem érzem rosszul magam tőle. A barátaim velem együtt nevetgéltek a szitun (nem a másik emberen) és lett egy jó sztorim, élvezem a létet és a lehetőségeimet kihasználom, a hibák is szórakoztatóak, senki nem bántott.

Ha ilyen erkölcsi maszlaggal jössz, akkor felejtsd el. Aki meg játsza az erkölcscsőszt és ítélkezik, annak alapból valami baja van. Manapság egy nő is szabadon szexelhet és követhet el hibát, nem a 20. század van, azt csinálsz amit akarsz. A szex pedig nem erkölcstelen, ha valaki bántott téged vagy te bántottal valakit, az a problémás.

2022. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!