Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy szól az a közmondás, ami...

Hogy szól az a közmondás, ami arról szól, hogy amelyik problémát elmesélik az emberek egymásnak, azok nem is nagy gondok, az igazán nagy baj az, amit magunkban hordunk, és csendben viseljük?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyet ismerek, talán ide illik: A legjobb fának is benn a baja.
2018. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez is szép, de nem erre gondoltam. Talán nem is szólás, hanem bölcselet.
2018. nov. 5. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
"Nem az a fájdalom, amitől könnyes a szem, hanem amit egy életen át hordunk mosolyogva, csendesen." (Goethe)
2018. nov. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2018. nov. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Erre gondoltam. Köszönöm. Nagy puszi. Igaz is. Én az impotenciámat hordozom magamban mosolyogva, csendesen, immáron majdnem húsz éve. Még a szüleim sem tudják. 38/f
2018. nov. 6. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy kitaláltam az idézetet, de nem épp erre a hozzászólásra számítottam.. Ezen nem tudok segíteni, menj el orvoshoz. :)
2018. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!