Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki várja már hogy vége legyen...

Ki várja már hogy vége legyen a hőségnek?

Figyelt kérdés
Az előrejelzések szerint jövő csütörtökön sok helyen a 30 fokot sem éri el a hőmérséklet.Ez a mai hidegfront sajnos csak 1-2 fokos lehűlést hoz.🙁

2022. júl. 1. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a kánikulát
Nem szeretem a kánikulát várom már hogy lehűljön a levegő
Bírom a hőséget
Nem bírom a hőséget
63 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez már undorító szintje a melegnek. Alig várom, hogy vége legyen.
2022. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon várom már hogy vége legyen ennek a hülye melegnek. Nem csak ennek a mostani hőhullámnak, hanem az idei összesnek. 0-24 túl van forrósodva az összes elektronikai cuccom, az állataim is kedvetlenek, és nekem is alig van erőm elhagyni a házat. Ha holnap jönne az ősz, már az is túl késő lenne...
2022. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Várom a hűvösebb időt, mert eleve nehezen bírom, de így várandósan minden napos rosszullét, küzdelem....
2022. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Jaj itt most fúj a szél. Végre!
2022. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
30 fokig szeretem.
2022. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Jöhetne egy kis zuhé pár fokos hőmérséklet csökkenéssel, mert ez már tényleg sok. Ha kinyitom a szobám ablakát, a meleg jön be, ha zárva tartom, akkor meg nincs levegő. Az a kis ventillátor, ami jelenleg van fabatkát sem ér.
2022. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Alig várom gyűlölöm a nyarat gyerekkorban szerettem
2022. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Imádom a meleget,minél tovább tartson:) aki nem szereti rossz ember
2022. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

8as, "aki nem szereti rossz ember"


Tehát csak azért, mert fizikailag képtelen vagyok elviselni, rosszul vagyok, már rossz ember lettem? gyerekként imádtam, de most csak folyik rólam a víz, légszomj és hányinger ami jár vele ...

2022. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha valaki nem szeret valamit akkor rossz ember ha árt is neki. Pl attól nem rissz ember hogy nem szereti a kutyákat, de akkor igen ha megveri őket csak azért, mert nem szereti őket.


Kérdem én, az aki nem szereti a nyarat, hogyan árthat a nyárnak? Petícióval letekeri Magyarországon a kinti hőmérsékletet 37-ről kettőre? Űrhajóval kilövi magát az űrbe és ott slaggal kioltja a napot? Repülővel hozat több tonna havat az Északi sarkról és ellepi vele az országot? :D


Attól hogy valaki utálja a nyarat, nem lesz rossz ember. Nem mindent kell szeretni mindenkinek.

2022. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!