Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz,hogy egy...

Mit szóltok ahhoz,hogy egy férfival 5 napja tartom a kapcsolatot telefonon. Egy társkeresőn ismerkedtünk meg.Azt mondta, ha én ingyen tudom hívni, akkor én hívjam telefonon. Ő még egyszer sem hívott, csak sms-t küld, hogy hívhatom telefonon.Ez mi ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Fillérbaszó pasit választottál magadnak, ez van.


Majd randizni is a egy parkolóba visz el, 4 zsemlét visz csak, a sonkát bele már neked kell.

2022. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Hasonló figurát hívtam én az előbb, autót árulok, mondta ad érte 70 ezret....és még hívni is nekem kellett.

Hirdetem az autót 300-ért.

Valami berkinek hívták...

Nem a marketplace-ről szedted össze a palit te is?

2022. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez mi?

Észerű kapcsolattartás, ami a mai világban érthető.

Bár, ha a 20ft-os sms díját nézzük 160 vagy 3x több karakterben, azért 1-2 perces telózást bárki elbír anyagilag időnként.


Randin a minimum, hogy azért ő hív meg sütire-fagyira.


Másrészt nekem is ajánlották fel, hogy ha már neki ingyenes, akkor hívhat e (én elfogadtam, de másként viszonoztam), de "utasítani", azért elég hmmm.


Kérdező, felhívnál engem is? Nem, hívj fel:)))

2022. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem, erre mondják, hogy red flag. :) Magyarul az is lehet, hogy semmi, de odafigyelnék rá, hogy nem jelenik-e meg ez a fukarság más területen is az életében.
2022. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Naiv vagy.
2022. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Ingyenesen is lehet telefonálni internet alapon. Viber, messenger, whatsapp.
2022. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi fogott meg benne egyáltalán,hogy nem hagyod a fenébe?
2022. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk nálam ez alap, mióta ingyen beszélek, bárki hív, rutinból nyomom ki és hívom vissza, kérnie se kell.
2022. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
*Bárki = nyilván ismerős, random számmal vagy bankkal, munkahelyi dologgal nem csinálom.
2022. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
De a kérdésedre is válaszolva,ez kérlek szépen az átbaszás kezdete.Úgy hogy még most kellene befejezni,amíg lehet.
2022. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!