Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz,hogy egy...

Mit szóltok ahhoz,hogy egy férfival 5 napja tartom a kapcsolatot telefonon. Egy társkeresőn ismerkedtünk meg.Azt mondta, ha én ingyen tudom hívni, akkor én hívjam telefonon. Ő még egyszer sem hívott, csak sms-t küld, hogy hívhatom telefonon.Ez mi ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ, hány évesek vagytok. Ha 20, akkor mondjuk még belefér. De ha 30, akkor nem túl elegáns a dolog, akinek nem fér bele hogy felhívjon, mikor önálló egzisztenciája kéne legyen már… mmint oké, ha 1 éve együtt lennétek, ez tök rendben lenne, de azért az elején csak nem égetjük magunkat párszáz forint miatt.


Igazából erre te tudod a választ. Ha megkérdezted, nyilván zavar és meg is van a válasz… engem is zavarna.

2022. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem a fukarságról van itt elsősorban szó. Olyan társaságban van, ahol nem szeretné, ha kiderülne, hogy csicsereg valakivel (ott az asszony például). Aztán amikor egyedül van, akkor hívhatod.
2022. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Állítólag mérnök , anyanyelvi szinten beszéli az angolt a németet és egy kicsit francia nyelven is beszél,és egyedül él.Tegnap elküldte nekem a szobájának a fotóját és két plüss maci volt az ágyon. Én is elgondolkodtam, hogy egy 50 év körüli férfi miért alszik plüss macikkal. Az első beszélgetésünk alkalmával burkoltan közölte, hogy a hangom alapján szexuálisan vonzódik hozzám.
2022. júl. 2. 14:11
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy kisstílű pinavadász, - aki a neked vett virágot is veled fogja lízingeltetni! Az ilyen nem fog neked soha stabil hátteret biztosítani semmilyen téren, - csak állandóan "fedezni akar" majd, amikor duzzad nála a lan-kábel! Én úgy rúgnám ki - nőként, - hogy le sem esne!
2022. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem a gyerekének a szobáját küldte el képen?

Ha te hívod, akkor híváslistánál kevésbé gyanús. Nem nős mégiscsak?

2022. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy elvált.
2022. júl. 2. 16:00
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kell most hétvégén egy személyes tali. Sok minden kiderül.
2022. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!