Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs wc pénzért sem egy...

Ha nincs wc pénzért sem egy parkban, akkor vannak olyanok, akik a bokorba pisilnek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hazamennek, és ott oldják meg? Nekünk, nőknek ez nehezebb ügy.

#pisilés #bokor #wchiány
2022. júl. 2. 21:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

most amúgy tényleg nem értem miért zavar valaki egy kis hugy a parkban

ha a kutya odapisálhat, nekem miért nem lehet?

2022. júl. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Bokorba siman pisilek. Viszont a papirt a kukaba teszem vagy a taskamba. Semmikepp nem hagyom ott.
2022. júl. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
En mint pasi, azt mondom, hogy ha van ra alkalom, akkor igen, de csak akkor h senki nem lat. Nem csak magat a cselekmenyt, hanem azt a mozdulatsort sem, amikor bemegyek a bokorba , vagy kijovok belole. Alapvetoen ez egy hetkoznapi dolog, ne legyunk alszentek. Mind voltunk mar olyan helyzetben, hogy nem tudtunk volna vele hazaerni. En legalabbis mar tobbszor voltam igy, mert kicsi a hugyholyagom, es van hogy keptelen vagyok hosszu tavon visszatartani. Ezert is nem szabad palcat torni afelett akitol ilyet latunk, nem tudhatjuk hogy nem e lakik lehetetlenul messze, esetleg nem e all valami betegseg a hatterben. Addig jo amig nem az utca kozepere csinalja, vagy nem a nagy dolgat vegzi el. Ez a velemenyem.
2022. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%

Olyan nincs, hogy senki sem lát, max. szétnéztem, és épp nem jön arra senki. De amikor jövök kifelé a bokor mögül, már bárki lehet arra, és az azonnal levágós.

Férfikènt próbálom ezt kerülni, de ha épp egy parkban beszélgetünk, iszogatunk és nincs vizelde, akkor megoldom a dolgot.

Ha a kutyáknak lehet bárhová, nehogy már nekem ne lehessen..

2022. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
54%
Pedig hasznos választ adtam, nem egyszer láttam már parkokban nagy dolgukat elvégző embereket.😊
2022. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
Itt régóta nem az számít, hogy hasznos-e a válaszod, hanem hogy a sok unott nő mit gondol róla… 🤷🏻‍♂️
2022. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%

16

Pontosan.

Én írtam az 5+3-al kezdődő választ.

"Piás pasik" mi?

Kíváncsi vagyok hányan hgyoznak be inkább,vagy tartják vissza önuralommal órákig...

2022. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
73%

Életemben kb 2x fordult elő (pisi) mert már rendesen görcsöltem, muszáj volt, a többi esetben inkább "hazavittem" vagy kerestem távolabb egy wct.


F

2022. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
27%
Persz emindent összehugyoznak bárcsak maradnának a parkban és ne a kapualj lenne a célpont, és hát ja valahogy a nők haza tudják vinni...én megértem ha valakinek egészségügyi problémája van, de ennyi embernek nincs, francba is kimegyek nyáron a belvárosban és örvénylik a hugygőz...ez a jelenség nagyon durva méretekben van, és tudom ho ynincs elég közWC de ha egy nő eljut hazáig kisebb hugyhólyaggal akkor a férfiak nagyrészének ez miért ennyire problémás?
2022. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
12%
#19 Teljesen egyetértek, ebben a száraz, meleg időben egész Budapest egy óriási bűzölgő wc. Undorító szag van, az ájulás kerülgeti az embert az utcákon végig sétálva.🤮
2022. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!