Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nincs wc pénzért sem egy...

Ha nincs wc pénzért sem egy parkban, akkor vannak olyanok, akik a bokorba pisilnek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább hazamennek, és ott oldják meg? Nekünk, nőknek ez nehezebb ügy.

#pisilés #bokor #wchiány
2022. júl. 2. 21:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%

19


Azok nagyrésze csöves, persze vannak bulizók is, de jóval kevesebb arányban.

2022. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
19%
21 sajnos nincs igazad, csővesek ennyi hugyot nem tudnak termelni, főleg nem a bulinegyed szélén :D Ennyi csöves nincs ott...
2022. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
Ja értem, a bulinegyedben igazad van, én is így értettem, de azon kívül elég sok a csövi, sokszor zavartalanul kidobják a sárgát, pedig ott sétálok el mellettük :D
2022. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
65%
Pisi fétises, nagyon beindult már, régi pisis kérdéseket kiemelte.
2022. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
74%

Én nő vagyok és nehezen megy bokorba, de részegen mégis csináltam Siófokon. Hogy miért? Mert 200 Ft-ot kellett fizetni a mosdóért, márpedig alkoholizálás során többször is kellhet egy embernek. Így egy éjszaka alatt elmehet egy ezres vagy akár kétezer is csak erre. Aztán csináltak ingyenes wc-t is a sétányon. Ott meg bunkó parasztok. A wc-s néniknél egy asztalon van a papír. Megfogtam a wc papírt, hogy letekerjek valamennyit, és azzal menjek be. Erre kitépi a hülye p.csa a kezemből, hogy majd ő letekeri, meg mindegyik olyan megkeseredett és úgy néz rám, hogy dögöljek meg, amiért használom, ha meg visszaszólok a bunkózásaikra, összefognak ellenem.


Így ebben az esetben jobb a bokor. Ha zavarja a népet, akkor szolgáltassanak ingyen wc-t szemét nénik nélkül.

2022. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
96%
Ha lakott terület, akkor a közelben biztosan van valamilyen vendéglátó egység. Én részemről ha olyan van, simán bekéreckedek a legközelebbi étterembe/bárba. Ha annyira kihalt a környék, hogy az sincs sehol, akkor az azt jelenti, hogy valamilyen erdőben/külterületen kirándulok. Ez esetben opció a bokor. De lakott területen belül nem.
2022. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa egy baromi nagy kastélyparkban, ahol se közel se távol nem volt lehetőség, de városi közparkban eszembe se jutna.
2022. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Par éve megittam 8 korsó sört és felültem a buszra... 2 megállóval előbb le kellett szállnom mert azt hittem kilövöm a busz tetejét.

Odarohantam az első bokorhoz és verettem.... életem huggyozása volt... le se tojtam ki lát ki nem... soha nem pisáltam olyan erővel és annyit mint akkor.

2022. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is szoktam, alapvető dolgokért nem fizetek, pláne nem ennyit, vagy keresek ingyenes lehetőséget, vagy egy erdőt, parkot, ahol nem látnak
2022. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
27-es milyen kastély volt ez?
2023. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!