Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mennyire lesz...

Mit gondoltok mennyire lesz nagy változás, ha a vidéki méhész létből pályát módosítva kimegyek folyami hajóra dolgozni?

Figyelt kérdés
Mennyire alkalmazkodó képes az ember, ha a környezete nagymértékben megváltozik?

2022. júl. 5. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod. De előre szólok, kemény lesz a folyamizás. Még ha előtte nehéz fizikai munkát végeztél, úgy is durva, tök mindegy hogy méhész vagy virágkötő voltál.


Nekem egymástól teljesen más munkáim voltak (voltam irodában, dolgoztam vendéglátásban, voltam eü-s, sütöttem pékségben, teherautósofőr is voltam, most meg jogi pályán vagyok).


Próbáld ki, ha tetszik, akkor mész a következő szezonra is.

2022. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a folyami méhész munkakört!

-Csak vicceltem, - de nem írtam kihagyni! Elnézést kérek a poénért!

2022. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1. köszönöm


#2. El van nézve :P Harvesting Wild Honey in the Amazon | Primal Survivor: Escape the Amazon | National Geographic

https://www.youtube.com/watch?v=WuLevNeUAss

2022. júl. 5. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam informatikus, úszómester, árufeltöltő, dolgoztam építőiparban, voltam vándorbüfében dagasztó, voltam sor mellett csomagoló egy pici gyárban, meg voltam biztonsági őr személy és teherportàn is.

Most targoncàzni akarok. Utána meg jogi egyetemre akarok menni, arra gyűjtök lóvét.

Semmi sem lehetetlen, lehet alkalmazkodni ha akarsz, de ha nagyon szar jobb lépni, én is ezt tettem, ezért volt ilyen fiatalon ennyi munkahelyem.

2022. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!