Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem illek ne egy társaságba...

Nem illek ne egy társaságba se, nem találom a helyemet a nagy világban?

Figyelt kérdés

Elég szomorú de nem vagyok már olyan fiatal, 27 éves vagyok. Van párkapcsolatom és vannak barátaim, dolgozok és van családom is. Mégis ha nagyobb társaságba kell mennem, nem találom önmagam. Olyan különc vagyok. Társaságban nem iszok, nem cigizek és van egy étrendem amit betartok, egy komoly betegség miatt. E miatt már ki maradok ezekből a dolgokból, eléggé oda kell figyelnem magamra. Így kívülállóként nagyon furcsának tűnhetek, idő kell amíg igazán nyitok az emberek felé.


Szeretnék változni, de fogalmam sincs, hogyan kezdjek neki? Másnak is volt vagy van ilyen ?



2022. jún. 18. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

🍏

… nem iszok, nem cigizek és van egy étrendem amit betartok…


Őszinte leszek, már ezzel kitűnsz a felszínes, felelőtlen gondolkodású tömegből.

A mai világban, aki:

- érzelmi tudatos,

- gondolkodási tudatos,

- egészségtudatos,

- tanuló beállítottságú,

- felelősségteljesen gondolkodó,

- előrelátó,

- számít számára a minőség, biztonság,

- nem a felszínes, üres fecsegés érdekli,

az nem fogja a helyét találni a nagy világban.


Kutatnod kell, facen csoportot kell létrehoznod vagy az adott településen, ahol élsz, így hozzád hasonló gondolkodású emberekkel tudsz beszélgetni, nem az átlag-ostoba-prolival, akinek az értelmi képessége a kenyérig meg a cirkuszig terjed.

2022. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Itt vagy kérdező?

:)

2022. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyobb társaságban kevésbé ismered az embereket, és ha neked ez nem jön be, akkor nem jön be. Nem muszáj oda menni.
2022. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyes 0% 😂

Pedig úgy van. Nincs veled semmi baj, csak nem találod a megfelelő embereket. Nehéz feladat, de ha nagyon szeretnéd kutatnod kell.

Én normális vagyok meg kedves és jól is nézek ki, mégse mondhatnám, hogy sikerült találnom ilyen embereket 23 év alatt

2022. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enis ilyen vagyok de se parom se barataim nem voltak sose
2022. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
Keress olyan embereket, akik hasonló dolgokkal vannak megáldva.
2022. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elmesz szorakozohelyre,akkor mi kozuk az etrendedhez??

Meg mi kozuk,h milyen italtcveszel vagy nem veszel a sajat penzedbol magadnak???


1 emberrel talalkozz ne tarsasagba menj.

2022. aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok jó nagy király. Utál is mindenki mert ők nagyon setétek és hát én egyáltalán nem vagyok olyan setét mint az átlag.
2022. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!