Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy véletlen nálatok...

Volt már hogy véletlen nálatok maradt valami a boltból és nem fizettetek ki?

Figyelt kérdés
Ma velem megtörtént ez, babakocsival voltam a kisebbik lányom bedobott a babakocsi alatti tárolóba egy gumicukrot. Nyilván én nem vettem észre, mert akkor nem figyeltem oda. Vissza vigyem a boltba? Nem akarom higy ebből rendőrségi ügy legyen.
2022. júl. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Meg kéne nevelni a pulyát, nemcsak megcsinálni.
2022. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Ne lihegd túl!

Egy gumicukorból akkor sem lett volna rendőrségi úgy, ha a boltban észreveszik.

A lakásodra meg utólag nem fog kiszállni a boltvezetőség a TEK kíséretében.

Fátylat rá!

A gyerekkel meg beszélgess el, hogy a vásárlásnak mi a menete!

2022. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
... a gumicukrot meg ne add oda neki!
2022. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A kosár hátsó csücskében maradt, nem tettem fel a szalagra véletlenül egy tubus mustárt. Csak kint vettem észre, mikor a helyére toltam a bevásárlókocsit. Visszamentem, elnézést kértem, és kifizettem utólag...
2022. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ruhaboltban vettem két ruhát és egy kisebb kiegészítőt. A kosarat kell ott feltenni a pultra, a pénztáros a két ruhát lehúzta, a kiegészítőt nem. Észrevettem, rákérdeztem, hogy lehúzta-e, azt mondta igen. Elhittem, hogy én voltam figyelmetlen, fizettem, távoztam, majd kint megnéztem a blokkot és nem volt rajta. Nem mentem vissza, én rá is kérdeztem, innentől nem az én hibám.
2022. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
lol ebből nem lesz rendőrségi ügy, nyugi. gondolom elmondtad a kislányodnak hogy ilyet nem lehet csinálni, szóval legalább tanulsága volt a dolognak.
2022. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog maradt nálam boltból hszsfelé menet: a bevásárlo kosár.

Már egy utcányira voltam a bolttól, mikor észrevettem, hogy hoppá...

Visszasunnyogtam vele és a helyére tettem. Égtem mint a rongy. Ez még tini koromban volt, 80-as években.

2022. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is elvittem egyszer a kosarat :D

Illetve tizenévesen vásároltam, láttam, hogy levertem valamit, de nem találtam meg a földön. Elengedtem a dolgot, pár héttel később, a táskám kipakolva került elő a bizsu fülbevaló, amit levertem, és a nyitott táskámba esett. Én visszavittem, elmondtam, mi történt, azt mondták, tartsam meg nyugodtan. Azóta is megvan.

Ne parázz egy csomag gumicukron. Dolgoztam boltban, a gyerekek megbontották az üdítőket, meg a csokikat, és a szüleik bőven nem voltak ennyire lelkiismeretesek, mikor kértük, hogy fizessék ki a csokit, amit megevett a gyerek, és láttuk, még nekik állt feljebb. Na, az ilyeneket utáljuk. Ha a kasszás se vette észre, meg a lopásgátló kapu se csipogott, akkor jó étvágyat a gumicukorhoz... Ha visszavinnéd, maximum nevetnének rajta egyet. De ha akarod, edd meg nyugodtan.

2022. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!