Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ispirál egy 50-es nőt...

Mi ispirál egy 50-es nőt arra, hogy tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés
Kapuzárási pánik? Miért érzi, hogy erre neki szüksége van?

2022. júl. 5. 17:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Le lett írva, hogy most történhetett egy olyan jelentőségű dolog ami olyan mély nyomot hagyott benne hogy így akart emléket állítani neki.


Amúgy meg honnan emlékszel ilyen pontosan, szó szerint arra, hogy mit mondott a 90-es években, vagyis 30-32 évvel ezelőtt?


És ha már itt tartunk: ha ő az anyád nővére, és most az 50es éveiben jár, akkor a 90-es években 20-on éves volt. Anyád fiatalabb nála. Tehát ha a nagynénéd most 50es, az anyád meg a húga, akkor akárhogy is nézzük, te vagy még meg se voltál vagy cirka pár éves voltál a 90-es években. Akkor hogy tudod szóról szóra felidézni hogy mit mondott a tetkóról? Mivel fogott meg téged kb.óvodás korodban ennyire amit a tetkóról mondott?


Na ezt magyarázd már el a kedvemért légyszi.

2022. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
88-as születésű vagyok. Anyám 67-es, nagynéném 65-ös.
2022. júl. 5. 20:08
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Értem, tehát 2 éves voltál 90-ben, és vannak emlékeid a 90es évekről és nem is akarmilyen emlékeid, szó szerint felidézed hogy mit mondott a tetkókról,mert miben érintett téged akkoriban a tetkó, hogy így megmaradt benned?
2022. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

,,90-es években ő szolta le.... '

A 90-es évek óta eltetlt sok idő, az emberek változnak, folyamatosan. Megváltozott a véleménye.


Gyerekkoromban utáltam a tökfőzeléket, még sírtam is, hogy undorító. Mostmár szeretem és finomnak érzem.


Szokott ilyen lenni, hogy változik valakinek valamiről a véleménye és egyik esetben sem hazudott se akkor amikor nem kedvelt valamit se akkor ha már kedveli.

2022. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jaj most ne menjünk már ebbe bele, hogy hány éves voltam. Kb. 9-10. 1990 is a 90-es évek és 1999 is.
2022. júl. 5. 20:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Te se vagy már ugyanolyan, mint a 90-es években. Változtál, ő is változott.


Amúgy a nagynénéd, kérdezd meg mit jelent neki a tetoválás, miért csináltatta.

Akik barátaim vagy rokonaim ők elszokták mondani mit jelent a tetoválás, mert persze ha nagyon személyes idegennek nem részéletezik. Szerintem nyugodtan kérdezz rá.

2022. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Makulátlan hófehér a bőröm, sosem tetováltattam, de az ilyen féreg felfogású emberek miatt esküszöm keresni fogok valami csinos mintát. Soha nem akarok a fajtátokkal összekerülni, még csak véletlenül sem.


26n

2022. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
*mit jelent a tetoválásuk
2022. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Te meg összeszartad magad a 90-es években és anyád csecse volt a legjobb csecs számodra.



Ezek szerint magadból indulsz ki és ez ma sem változott? 😈

2022. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
A szimpla emberi butaság, primitívség.
2022. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!