Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik valami olyan "agyserke...

Létezik valami olyan "agyserkentő", amitől könnyebben megy a tanulás?

Figyelt kérdés
Legyen az étel vagy valami vitamin, bármi... 30 fölött vagyok már, évek óta dolgozok, hát és... Nem kell megszakadni a gondolkodásban és észrevettem, hogy ha olvasok valamit, már lassabban fogom fel, többször át kell szaladnom a sorokon. Érlelődik bennem a gondolat, hogy elkezdjek újra tanulni, a jövőben talán mást is dolgozni, viszont félek tőle, hogy hiába érdekel az adott téma, már nem úgy fog az agyam. Volt már valaki hasonló cipőben?
2022. júl. 5. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Brahmi azaz Bacopa Monieri de ne kezdezz meg egy Ayurvéda doktort
2022. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
szőlőcukor
2022. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De kérdezz meg* bocsi elírtam
2022. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kávé, müzli, citromos víz.
2022. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sport.
2022. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Memolifeot próbáltam, semmit nem éreztem tőle. Aztán oktatók mondta MagneB6-ot, azt kapkodtam, az segített kicsit. Nyugodtabb voltam, és így könnyebben is tanultam, jobban koncentráltam. Barátnőm ugyanígy volt, de ő sokkal többet szedett belőle (napi 4-5 szem), majd hirtelen elhagyta és azt mondta, hogy hetekig hülyének érezte magát tőle, nem tudta, hogy most adott dolog megtörtént vagy csak álmodta, nem tudott figyelni, stb. Nekem nem volt ilyen gondom, napi 1-2 szemet szedtem, vizsga előtt közvetlen hármat.
2022. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!