Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az agyserkentőkkel való...

Az agyserkentőkkel való "leállásnak" lehetnek olyan következményei,hogy utána sokat alszik az ember és alig bír felkelni?

Figyelt kérdés

Februárban végeztem az MSC diplomámmal, levelezőn csináltam, munka mellett.Nem volt egyszerű, ezért szükségem volt egy kis extrára.

Rendszeresen szedtem agyserkentőket, hol bakopát, hol Memolife Maxot,hol ginko biobalát....stb.Valamit mindig.


Miután meglett az MSC leálltam teljesen ezekkel az agyserkentőkkel.Utána hetekig, de lehet 1-2 hónap is volt az, többet aludtam, mint általában és alig bírtam mindig felkelni, lefeküdtem 10-kor és felébredtem fél 9-kor.Felkelés után is fáradt, gyenge voltam pár óráig.

Mára már visszaállt normálisra az alvásom és reggel sem vagyok fáradt.


Összefüggésben lehet ez az agyserkentőkkel?


2022. jún. 11. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tápanyaghiány, elégtelen alvás, mozgáshiány ezek szerintem mind hatással lehetnek rád.
2022. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a "Valamit mindig"-be nem tartoztak bele rendesebb stimulánsok (pl. amfetamin, metilfenidát) akkor nem.
2022. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!